Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a viták gyerekeid között,é...

Mik a viták gyerekeid között,és mik az édes pillanatok?mi a szörnyű és mi a jó?

Figyelt kérdés
Kicsik és nagyok is érdekelnek,fiúk lányok? Hány évesek? Ha több gyereked van egyesével is leirhatod pl. A 8 éves a 2 évessel,meg a 6 évessel stb.viszonyát. miken veszekednek,vagy mitől nehéz velük együtt,és mi az mikor látod hogy megéri,hogy mindketten vannak. Miket szoktak együtt játszani :)
2020. jún. 24. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a sajátomról nem tudok véleményt mondani. Még csak nyolc éves a lányom és most várom a fiú tesót.

De a tesóim köztvan 2 év korkülönbség. Fiú és lány.

Hát ők ölték egymást mindig. A mai napig is is. Pedig már felnőttek.

Hatalmas balhék voltak mindig. Persze nyugalmi állapotban. A rosszban mindig társak voltak nyugi.

Tök mindegy min vesztek össze minden apró dolgon összekaptak.

Persze vannak normális testvérek is. 😊

2020. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, de szerintem az, amikor a gyerekek birkóznak a hátsó ülésen, egyike a kevésbé édes pillanatoknak. (Amikor én és tesóm voltunk gyerekek, még nem kellett gyerekülés.)
2020. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
amikor egy ovis nap után s kicsi 2 éves már alig várja, higy hazajöjöna a 4 éves tesó, és mindig megölelik egymást az számomra nagyon szép pillanat mindig.... aztán pár perc múlva összevesznek akármilyen hülyeségen
2020. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!