Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ilyen édes a kisgyer...

Másnak is ilyen édes a kisgyereke? Van aranyos sztoritok testvérekkel?

Figyelt kérdés

nem régen kezdtük kisfiammal a hozzátáplálást.egyébként tápszeres mert nincs tejem. SAJNOS :(

úgy szoktuk hogy délbe eszik bébikaját fél üveggel szoktam neki adni persze ezt se eszi meg mindet és utána még kap tápszert fél adagot.a kicsi lányom aki majdnem 4 éves mindig várj hogy amit meghagy a kicsi megehesse.az őszibarackot meg az almát ő is imádja,de viszont nem nagy zöldség evő,sose szerette.

minap a sütőtök volt soron.a kicsi fiamnak nem nagyon jött be. a lányom persze várta a maradékot.persze hogy nem közöltem vele hogy mi az, azt hitte gyümi.olyan édes volt neki kezdett volna jóízűen megenni és mikor bevette a szájába az a a fancsali fej amit vágott és hát persze ki is köpte egyből.


ma már megkérdezte mit eszik a kis tesó,már elővigyázatos :)


2012. okt. 31. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:)


nekem a nagyobbik 2 éves a kicsi 4 hónapos.

pár hete a hisztis nagyobbik ebéd közben levágott egy kanalat a földre amit kértem vegyen fel, de persze dackorszak és nem tette. másfél órás vonyítás jött ezután, mert mondatm neki hogy se játék, se alvás, se ölelgetés, se csoki és se cumi amíg a kanalat fel nem veszi. Hát vonyított rendesen, de nem engedtem. Amikor már nagyon oda volt és nagyon lelki támaszra szorult oda ment a 3 hós hugához és oda bújt hozzá. Ezek után nem sokára felvette a kanalat, és minden megoldodott.

Nagyon meglepödtem, de ott találta meg megnyugvását.

2012. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon édesek lehettek a gyerkőceid!!! :)


nekem is a nagy néha annyira tudja szeretni,ölelgetni a kicsit.a picinek meg tetszik.pláne amikor a lányom leáll bohóckodni a kis tesónak ,ő pedig tágra nyílt szemekkel nézi és nevet rajta.

2012. okt. 31. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
:)
2012. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon el vagyok keseredve tesó ügyben. A fiam 4 éves, a lányom 2. Nagy harc folyik nálunk, a bátyó iszonyúan ellenséges, gonosz a hugival... :(

Aztán pár hónapja jöttünk haza biciklivel a játszótérről, a hugi állandóan lemaradt. Megelégeltem egy idő után, és közöltem, hogy "akkor szia, mi elmentünk"... és elindultam mintha otthagynám. Erre a bátyó, aki mellettem állt, elkezdett iszonyúan pánikolni, hogy "NEEE!! ne hagyjuk itt"!! Már majdnem el is sírta magát... Annyira édes volt! Azt hittem, hogy tőle akár el is veszthetjük a kicsit, nem is érdekelné, de mégis így féltette!!!! :)


Azóta már egész jó tesók lettek, a bátyó sokszor megvédi, nagy ritkán még meg is szeretgeti (na, azért ezt nem viszi túlzásba). Reménykedem, hogy ha már a kicsi is beszél, akkor végre jól ellesznek.

2012. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es.

nagyon aranyos lehetett a kisfiad.hát igen a testvérharc nálunk is biztos meglesz mint mindenhol.de azért a te példát is bizonyítja hogy attól még hogy marakodnak azért imádják egymást!

2012. okt. 31. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!