Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a bölcsibe szoktatásnál megjárta a hadak útját?

Figyelt kérdés
Milyen volt és várok okos ötleteket?!
2010. aug. 1. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nincs gyerekem de anyu mesélte hogy milyen volt a bölcsibe szoktatás nálunk tesómmal.Sírtunk szinte ordítottunk amikor odavitt és láttuk hogy szomorú meg hogy ott van.És egyszer "elment" és meglesett minket 2 perc múlva.Mondanom sem kell játszottunk mint aki nem is sírt előtte.:D Szóval nem szabad rástresszelni hogy a gyerekkel mi lesz.
2010. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Nagyim mesélte (84 éves), hogy amikor Anyukám (54 éves) kicsi volt, kénytelen volt bölcsibe adni, mert egy gyárban volt vegyész a mamám, és nem tudott Anyuval otthon maradni, akkor Anya húzta a mama ruháját, sírt, és azt mondta, hogy a mama nem is szereti. :-) Aztán nagy nehezen elment a mama, otthagyta Anyát, és amikor délután ment érte, akkor meg azért sírt, mert nem akart hazajönni.



Én (13 éves vagyok) nem voltam bölcsis, de Anyu mondta, hogy amikor eleinte otthagyott az oviban, mindig sírtam. Ő kiment, és elkezdett sírni, aztán a óvónénik hívták telefonon, amikor megnyugodtam. De azt mondta Anya, hogy azért én nem sírtam, amikor jött értem délután, mert nagyon örültem neki, ill. nem akartam tovább ottmardni :-)))

2010. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!