Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi ajándék ötletek 3...

Szülinapi ajándék ötletek 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Testvérem kislányának a 3.szülinapjára vennék valami jópofa kis ajándékot. Játékot szeretnék venni maximum 10 ezer Ft-ig. Nekem nincs gyerekem, ezért nem tudom mit vehetnék. A kislánynak rengeteg játéka van, szerencsére rengeteg dolog érdekli. Épp ezért vagyok bajban, mert annyi játéka van, hogy nem tudom mit adhatnék. Tesóm szerint mindegy mit adok, de így nehéz dolgom van. Ruhákra gondoltam még jobb ötlet híján. A kislánynak van sok plüsse, kerti játékai, vízi játékai, készségfejlesztők, memória játékok, gyurmák, rajzcuccok, stb. Nagyon szeret egyébként aprólékos dolgokkal pepecselni, imádja az állatokat, szeret színezni, rajzolni. Konkrét ötletet tudnátok adni, esetleg képpel megmutatni?
2020. júl. 1. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
bili
2020. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van neki 😄
2020. júl. 1. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A legó szerintem mindig jó, és abból nincs olyan, hogy 'túl sok'.


Ezen kívül színező, színes ceruza, matricák, foglalkoztató füzet... ezek is mindig jók.


Az én unokahúgom nagyon szereti a nyomdát.


Ekkora korban már lehet nekik egyszerűbb társasjátékokat, kártyajátékokat is ajándékozni. Dominó, memoriter, uno...


A mesekönyv mindig jó, csak egyeztesd le előbb, hogy ne olyat vegyél, ami már megvan.


Ha tudod, hogy valamilyen mesét nagyon szeret a TV-ben, akkor mondjuk az DVD-n.

2020. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3 Köszönöm. Legókat megnézem, azt is szereti.:) Van neki sok féle. Igen, mindent megkérdezek mielőtt megvenném.


Nyugodtan írjatok még minél többet.

2020. júl. 1. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó társasok ilyen piciknek is. Kérdés, hogy a szülőknek van-e kedve/ideje vele játszani. Lego tényleg mindig szuper, legalábbis én csak olyanokat ismerek, akiknek sose elég belőle. Kézműves cucc rengeteg féle van, pl.gyurmakészítő több témában. Illetve, amiben még szerintem gondolkodni lehet, ha valakinek sok játéka van, azokhoz kiegészítők, "bővítmények". Ha mondjuk van babakonyhája, ahhoz lehet venni csomó mindent még, vagy, babaházba kellékeket, babához kiegészítőket, ilyesmi.
2020. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Playdoh is nagyon jó.
2020. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Társasnál van olyan, amit ismersz konkrétan? Az is jó, nagyon sokat foglalkozik vele tesóm, biztosan játszana vele.


A playdoh szuper, imádja. Csak már az otthon is van nekik, a mamánál is van, nálam is.


Babakonyhába vehetek kenyérpirítót, ez jó ötlet. Úgy tudom az nincs neki. Lehet majd több kisebb dolgot veszek így, vagy 1 jobb legót.

2020. júl. 1. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Djeco Ludanimo társas. A 3 éves lányom imádja. Meglehetősen drága, de igényes és ötletes.
2020. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Valami Fisher-Price.
2020. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Colorino. Bár, ránézésre inkább fiús, de egyszerű és fejlesztő. Én már nagyon rég vettem keresztlányomnak, ő szerette. Szerintem ebben a korban még az a fontos, hogy rövid, egyszerű játék legyen. Amúgy az én kedvencem a Figurix, de az már picit nagyobbaknak való. Tényleg sokféle van, interneten is meg tudod nézni a leírást is, és az alapján dönteni. Anyukát is kérdezd meg, és akkor még céltudatosabban tudsz választani.

#5

2020. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!