Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyák? Szoktátok...

Kisgyerekes anyák? Szoktátok magatok rosszul érezni más anyák testalkatát, stílusát látva?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy egy másik anyát látva (külsőleg) kevesebbnek érezted magad?


Külsőség valóban, de engem most ez érdekelne.


2020. júl. 4. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

3 gyerek után híztam kB 30 kg-t, igen nagyon zavar, hogy nem érzem magam jól a bőrömben.

A karantén időszak előtt kezdtem volna csoportos órákra járni, de persze nem sikerült, így karantén alatt az online tanulás meg a home office meg a miért vagyok rlmaradva munkában is otthon is dolgok közbe, meg 10kg felszaladt.

3 hete azt mondtam itt a vége, majdnem 100 kg vagyok, nekem ez a szám az amit tovább nem bírok...

3 hete mindent megvaltoztattam, most 8-al kezdődik a súlyom, messze a vége de minden pici torna örömmel tölt és azóta nem zavar ha bárki jobban néz ki nálam.

Sokáig szeretnék a gyerekeim el lenni, és ezen az irigység nem segít.

2020. júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Én még szoptatok és míg a terhesség alatt nem voltam kívánós, most baromira. Hát amúgy se voltam sose sovány, de most azért megindultam. Pont a minap miután konstatáltam, hogy mami testem van 😅 szembejött velem egy csinos vékony anyuka. Mondom oké 😂😅
2020. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyetlen egyszer irigyeltem egy csajt 9eve a parkban, hosszu de stilusos szoknyaban ult egy padon magasabb sarku szandalban, konyvet olvasott mikozben a babakocsiban aludt a babaja. Magat a szituaciot irigyeltem h nem sportcipot vett tehat o igy altat hogy odatolja es kesz, igy ehhez is oltozik, de jo neki.


Ezzel szemben en rohangalos vagyok, a babakocsit is orakon at turaztattam, vagy magamra kotve a gyereket setalgattam a kornyeken, neki is jo volt, nekem is, ehhez nem kell sem smink, sem kirittyenteni magam. Szoval en teljesen onazonos vagyok, nekem a nyar is arrol szol hogy turazunk a ferjemmel (esetenkent tobb 100km), nem pedig odamegyunk autoval kalapban, megnezzuk a latvanyossagot, majd hazamegyunk autoval/fekszunk egy hetig a tengerparton. Tehat az alakom (kiveve amikor a pajzsmirigygyogyszerem nem volt jol beallitva) mindig rendben volt/van, stilusra lenne hova fejlodni, de nem erdekel kulonosebben. Nem irigylem azokat akik ebbe tobb idot es energiat forditanak, nekik az a fontos, en ugysem tennem. Van olyan kolleganom aki napi tobb orat keresgel neten dizajnerruhakat olcsobban maganak es a kislanyanak is, instan olyan fotoi vannak magukrol mint egy alom (mutatta masik kollegano), nekem ez idokidobas lenne, tehat megallapitom h de cuki a babaja abban a ruciban vagy o milyen alomszep abban a ruhaban abban a kornyezetben es megyek tovabb. Teljesen rendben van az is ahogy o csinalja es en is a sajat eletemmel.

2020. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Csak szülés után mert volt rajtam túlsúly és én azt nem tűröm. Még most is szívesen leadnék 2-3 kilót (173cm/65 kg vagyok jelenleg) de már elég jól érzem magam a bőrömben. Szeretem csinos lenni és sminkelni is.
2020. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csontváz vagyok. 156 cm 42 kg. Beteg lett a fiam a születése után, az idegesség miatt nem ettem. Most már minden rendben, mégsem hízok semmit. 10 kg jól jönne, de hiába. Irigylem a csinos anyukákat. Sőt még a ducibbakat is.
2020. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!