Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik most a reális budapesti...

Mik most a reális budapesti bébiszitter árak?

Figyelt kérdés

Egy 6 hónapos kisbaba vigyázása esetén, alkalmakról, néha éjszakáról van szó, tapasztalat bőven van, és pszichológus hallgató a bébiszitter.


Mennyi lenne szerintetek a reális, szülők, illetve szitterek?



2020. júl. 18. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan 1 106 Ft/óra bérért dolgoznak az országban. Budapesten a szitterek átlag óradíja 1500 és 1800 forint. A mi bébiszitterünk 3000 Ft/óra áron dolgozik.
2020. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi! És nálatok hány gyerek van, mennyi idős(ek)?

Szerinted a fent leírt esetben 2000 reális lenne?

2020. júl. 18. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igen!
2020. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 köszi, kicsit nézelődök még, de sztem ennyit kérek majd akkor (én vagyok a bébiszitter)
2020. júl. 18. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Itt nálunk 2000 ftért nem találsz takarítót sem, nemhogy bébiszittert, nemhogy képzettet!
2020. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Nálunk egy 2 éves gyerek van. Szerintem az, hogy ez reális e, az sok dolgon múlik; Hol dolgoznál?, Kell e jogosítvány a munkához?, Kell e saját autó a munkához?, Van e bébiszitter okleveled, vagy óvódapedagógus, csecsemő és gyermekápoló végzettséged?, Fix, folyamatos munka, vagy alkalmi?, Alkalmanként hány órát fogsz a gyermekre vigyázni?, Hány gyerekre kell vigyáznod?, Kell e idegennyelvtudás a munkához?, Kell e egyéb munkát végezned, háztartásba besegíteni?, Hétvégén, vagy éjszaka is kell menned?, Referencialevelet, vagy több éves múltat kérnek?

2020. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2000 jó, esetleg egy teljes éjszaka esetén adhatsz kedvezményt. Vagy ha nagyon magasnak találják, akkor lemehetsz 1800-ig, az alatt ne vállald szerintem.
2020. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Több èves tapasztalattal rendelkezem (ha csak a natúr bébiszitterséget nézzük, akkor 4, de gyerekekkel körülvéve nőttem föl, 12 évesen vigyáztam először önállóan gyerekre egy táborban), végzettségem annyi, hogy egyszer részt vettem egy ilyen egy hétvégés képzésen, amit egy közösség szervezett így a gyerekvigyázóinak, de ez nem hivatalos, vizsga sem volt meg semmi, így ezt nem szoktam mondani. Pszichológiát tanulok egyébként, mint írtam is.

Alkalmi munka, pár órás, és éjszaka nyilván kedvezménnyel, nem velük fizettetném azt, hogy alszom, amit otthon is ugyanúgy csinálok :-)

Amúgy 1500ért szoktam most mindenhol, csak ők egy új család, így pont alkalmam lenne új árat is mondani nekik.

2020. júl. 18. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján körülbelül 1800 Ft/óra áron tudnál dolgozni
2020. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es voltam, annyi tanácsot adnék neked, hogy célszerű lenne a többi családnál is emelni. Két okból: az egyik, hogy ez egy olyan bizalmi elfoglaltság, ami szájról szájra terjed, tehát az új családnak bizonyára valamelyik régi család ajánlott, nyilván az árról is beszéltek, és rosszul venné ki magát, ha kiderülne, hogy más áron vállalod őket. A másik, hogy egy idő után, ha több családdal dolgozol, már nem biztos, hogy emlékezni fogsz, hogy most kinek mennyit mondtál, esetleg az újak megkérdezik a nap végén, hogy mivel tartoznak, és automatikusan a régi árat mondod. Ezek fényében szerintem emelj egységesen 1800 Ft-ra. Ez a régieket sem fogja földhöz vágni, az újaknak bevezetheted ezt az árat, és egységes áron dolgozhatsz, te sem fogsz belezavarodni. Találd ki azt is, hogy milyen esetben mennyi kedvezményt adsz. Összességében jobban fogsz járni. Emelj pl. augusztus elsejével vagy szeptember elsejével. Akár az újakat is fogadhatod így, hogy aug.1-ig ennyi, de utána annyi.
2020. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!