Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen órabérben dolgozik ma...

Milyen órabérben dolgozik ma egy bébiszitter Budapesten?

Figyelt kérdés
Rendszeresen kellene a kisfiamra vigyázni, kb heti 12-18 órát és nem szeretném, ha a gyerek a tv előtt ülne közben. Ilyen feltételekkel kb. milyen órabérrel számolhatok?

2016. febr. 7. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2000 Ft-ot fizetek, de több gyerek van. Ez a hölgy egy gyerek felügyeletéért 1100 Ft-ot szokott kérni.
2016. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000-1500 ft.
2016. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy egy fiatal lányra ( vagy fiúra) bízod, aki suli után vizsgázna rá, vagy egy képzett emberre (pl. óvónő), akinek épp nincs munkája, és azért tudja elvállalni.

Egy képzett szerintem simán kérhet többet 1000 forintnál, én pl. 2000-et minimum kérnék (főleg ha még hasznosan is töltöm az időt a gyerekkel).

2016. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. febr. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!