Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne 2 éves fiamnak...

Mit lehetne 2 éves fiamnak szülinapjára venni? Miknek örülnek ilyenkor? Mi az ami fejlesztö neki ebben az idöben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint ebben a korban semmilyen szuper játék nem érdekli őket 1-2 percnél tovább. Jobban "értékelik" a tejfölösdobozokat,széttéphető papírokat,és a hasonló cuccokat. A készségüket pedig az fejleszti a legjobban,amit maguk találnak ki.

Te tudod,hogy miket szeret játszani,és olyan játékot vegyél,ami ehhez jó.

2010. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ezerk a berakós puzzle játékok, a mágneses kirakók, amiket a hűtőn is lehet használni,meg miostanában a lego duplo jön be.
2010. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is most lesz a 2 éves szülinap és legot kap.

Akkor néztem neki babzsák fotelt, ami ugyan nem fejlesztő, de az ő kényelmét szolgálja.

Utolsó!Milyen az a mágneses kirakó, hol lehet venni?

2010. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A teszveszen vettem, 8 figurát lehet kirakni, 3 részből áll egy, fából készült, de mágneses az alja, ha a konyhában vagyok, a hűtőre rakosgatja, de van saját táblája is. De van műanyag is , abból meg egy macit kell kirakni, azt játékboltban vettem. Jó nagy darabokból áll, azért is jó ilyen kicsiknek.
2010. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom és fiú unokatesója két óra különbséggel lesznek két évesek. Már kérdeztem mit kérnek ajándékba és bizony fiú létére játék étkészlet lesz a meglepi. Olyan amit lehet vinni homokozóba, de "főzni" is lehet benne. Náluk még a lego duplo ami nagyon menő mostanában. Szerintem minden fejlesztó hatású amin picit gondolkodni kell vagy szerepjátékozni lehet vele. És valóban, egy tejfölösdoboz is lehet pohár, tányér, fazék, egy nagy doboz pedig autó.(tapasztalat), nem a drága műanyag vacakok a készségfejlesztőek, hanem az ha tudja használni a fantáziáját.
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam nagy kukásautó rajongó. Mindig meg kell nézni, ahogy elviszik a szemetet. Van két kukásautója (egyik duplós) elég sokáig elvan vele. Csinál kis galacsinokat az a szemét és azt szállítja. Közben magyarázza, hogy a kukásautó elviszi a szemetet, műanyagot stb...

De nála is nagy sláger az unokanővére főzőkészlete és kiskonyhája.

Ja és még most nagy sláger a szerszámkészlet, mivel apa most csavarozta össze a hugi kiságyát, így ő is tudott segédkezni az ő kis műanyag szerszámaival. Sokat megy azokkal is dolgozni.

2010. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!