Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Etetőszék kinövése után...

Etetőszék kinövése után milyen széken üljön a gyerek?

Figyelt kérdés
2 éves lányom néhány hete már nem szívesen marad az etetőszékben, állandóan feláll és ki akar mászni. Ha nem veszem ki hisztizik és elkezd mászni a tányérunkba, pacsmagolja az ételt... Azt nem tartom jó ötletnek, hogy külön kisasztalnál egyen a gyerek, jobb lenne velünk egy asztalnál.
2020. aug. 7. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes széken, amin ti. Lehet kapni magasítót többfélét (műanyag, szivacs), amit rá lehet szerelni, ekkoraként meg már felmászik. Vagy jobb híján a gyerek megoldja feltérdelve. Viszont számíts rá, hogy onnantól már nehezebb az asztalnál tartani őket.
2020. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ikeánál lehet kapni ún junior széket, magasabb a lába, így a gyerek a neki kényelmes magasságban ül, nem kell magasítóval megoldani. Nálunk mindkét gyereknek ilyen széke volt, amíg ki nem nőtték, onnantól kényelmes volt a "nagy" széken ülve étkezni nekik. Vagy nagy szék és párnák.
2020. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk Stokke Tripp Trapp etetőszékünk van. Ezt újszülött kortól felnőtt korig lehet használni. Mi nagyon szeretjük, de ezt nem akarjuk mindenhova magunkkal vinni.

Az egyik nagyszülőnél Chicco Baby Hug Air 4in1 van, ami etetőszékként 6 hónapos kortól 36 hónapos korig használható.

A másik nagyszülőnél pedig CAM Idea székre rögzíthető etetőszék van, ez 6 hónapos kortól 3 éves korig használható.

Utazáshoz pedig Baby Budot vettünk. Igaz, hogy a hotelekben mindig van etetőszék, de én jobban bízok a sajátunkban.

2020. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
én egy autós ülésmagasítót vettem erre a célra, így ha megyünk valahova, pl. étterembe, nyaralni stb, visszük magunkkal és nincs ott sem probléma. Illetve nekünk a konyhában csak egy bárpult van, oda egy bárszéket kapott ő is, ami állítható, így mindig jó lesz
2020. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Sima székre vettünk kemény párnát a mömaxban. De az én lányom talán 2.5 éves koráig megmaradt az etwtőszékben. A vásárolt párnát meg kb 3x használta :)
2020. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 7. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Magasítót vettünk, rendes székhez lehet kötni.
2020. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most külön kis asztalkán etetem. Vettem hozzá 2 széket. Az egyiken ő ül, a másikon én.
2020. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!