Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy szobában alszik az...

Ha egy szobában alszik az újszülött a 2 évessel, nem zavarják egymást?

Figyelt kérdés
Az újszülött tud aludni, ha a nagyobb a szobában játszik?

2020. aug. 14. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az újszülött valószínűleg igen, a 2 évest jobban zavarja, ha a pici 2-3 óránként kel, pl.
2020. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkàbb a baba fogja zavarni a 2 èvest.
2020. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem zavarták egymást.
2020. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Gyerek függő. Majd meglatjatok.
2020. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem hagynék egyedül egy 2 évest egy újszülöttel egy szobában. A 2 évesem akárhova be tudott már mászni, dobált be játékot neki, stb. Nem biztonságos őket kettesben hagyni.
2020. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy látom, hallom (ismerősök között, családban is vannak ilyen korú testvérek) egyáltalán nem zavarják egymást, sőt a nagy kifejezetten a kicsivel akar lenni.

Nalunk is így volt, annak idején, az egyémek már iskolások, de hiába volt külön szoba, végül mindannyian egy szobában aludtunk és én engedtem őket délben együtt is aludni, persze ott ültem mellettünk, nehogy ráfeküdjön a nagy :)

A felügyelet nagyon fontos, a fiam etetni akarta folyton a kicsit, többször rajtakaptam, hogy húst, gyümölcsöt akart a kiságyba rakni :D szóval még jószándékból is tehetnek rosszat.


Egyébként a nagytesó ébredése szerintem csupán azon múlik, hogy jó alvó-e, mert bizony egy kisbaba sírása áthallatszik a szomszédba is, úgyhogy mit ér a külön szoba? :)

2020. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!