Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gondokra lehet számítan...

Milyen gondokra lehet számítani, ha az újszülött a testvérével alszik egy szobában?

Figyelt kérdés
A nagy 2 éves lesz, mikor a kicsi megszületik.
2013. okt. 28. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem szokja meg, könnyen felébred éjszaka a kicsi sírására.
2013. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmire, és az tévedés, hogy felébred a kicsire - sem nálunk, sem az ismerösöknßel nem ébredt fel a nagyobb, még akkor sem, ha már közben a fél környéket felebresztette a pici.
2013. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is egy szobában vagyunk és a nagy alszik és a kicsi is. nincs gond ezzel, este fáradtak a gyerekek, nem foglalkoznak ezzel,de nekünk meg amúgy is jól alszik a kicsi
2013. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy ekkora gyerek, ha úgy van szoktatva, ágyúra se ébred fel. Kisfiam mellett 6 éves koráig porszívózni lehetett, ha aludt. Meg se fordult.
2013. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Az emyemek kozott 1,5 van es azt terveztem,hogy majd csak fel eves koruk utan teszem oket ossze,nehogy felebredjen a nagy a kicsire. Par het utan megis osszeraktam oket es sose keltettek fel egymast,pedig a kicsi nagyon sokaig 2-3 alkalommal evett ejjel. Az anyuka fule szuperzonikus,a 2 evesek meg melyen alszanak. Most 15 honapos a kicsi es mar egy agyban alszanak.
2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4,5 év van a nagy és a kicsi között. Első perctől kezdve egy szobában alszanak, nem volt soha gond. Mindkettő nagyon mélyen alszik, nem ébresztették fel eddig egymást (7 és 2,5 évesek).
2013. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor sem volt gond, ha éjjel etettétek vagy pelenkáztátok a kicsit? Az csak jár némi fénnyel, zajjal. Vagy ez másik szobában történt?
2013. nov. 6. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
A kicsit éjjel nem pelenkáztam, etetéskor meg csak egész kevés fényt csináltam. A nagyot egyáltalán nem zavarta.
2013. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En solampa fenye mellett inteztem ezeket, arra nem kelt fel a nagy. De pl a multkor a nagy beteg volt, hanyt ejjel. Egy agyban alszanak, igy az alvo kicsi (15 hos) alol kicibaltam a lepedot, felsikaltam a matracot, atoltoztettem a nagyot (32 hos), stbstb. A kicsi semmit nem vett eszre az egeszbol.
2013. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!