Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki kirakja azt napi eseménybe...

Aki kirakja azt napi eseményben, hogy a gyereke délután elaludt, az miért teszi? Mit gondol, kit érdekel?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem! Mert azt, hogy egy több milliós követővel rendelkező anyuka megosztja, oké. De egy átlagos, nem ismert gyerek délutáni alvására, reggeli elidulására vagy arra, hogy eszik, ki kíváncsi a nagyszülőkön kívül?


Ha valami extra cuki a képen a gyerek, oké. De akkor sem napi eseményként minden nap. Az ilyenek mit gondolnak? Kinek teszik fel?


2020. aug. 15. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tetszik kövesd ki, Facebookon is van lehetőség arra, hogy ne lásd valakinek a posztjait és Instán is van lehetőség arra, hogy valakinek akit követsz lenémítsd a sztorijait és / vagy posztjait. Ha ennyire zavar akkor ezt már rég megléphetted volna ahelyett, hogy itt hőzöngsz. Mindenki azt oszt meg amit akar és mindenki azt lát amit akar.
2020. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Meg is szoktam tenni. De nem erre irányult a kérdésem :) engem az érdekel, hogy az ilyen mit gondol? Hogy valaki erre kíváncsi mondjuk minden nap?
2020. aug. 15. 22:06
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

de ezt hogy érted, hogy napi eseményként? Minden nap kiteszi? Mert ha egyszer épp kiteszi, abban szerintem nincs semmi különös. Ha cuki a gyerek, akar meg meg is nezem 1mp-nel tovább.

De amúgy ez a “mi értelme” meg “ki kiváncsi rá?” Kérdések nagyon feleslegesek. Igazából kit érdekel bármi is, amit az emberek ki szoktak tenni? En pl csak olyan ismerősöket tartok facen, akinek érdekelnek a képei barmit is tesz ki. Aki nem érdekel, az nem az ismerősöm, vagy nem követem a bejegyzéseit. Aztan ennyi. Azért, hogy téged nem érdekel, lehet hogy 100 másik embert, igen. Engem spec érdekel, hogy néznek ki épp a volt iskolatársaim gyerekei. Vagy a nyaralós képeiket is meg szoktam nézni.

2020. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Van 1-2 olyan ismerős, aki minden nap posztol a gyerekéről. Én azokra gondolok. Minden egyes nap!
2020. aug. 15. 22:09
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem rohadt unalmas az életük, és ez a napjuk fénypontja.
2020. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Ja ilyen ismerősöm nincs, aki minden nap posztol. Hat nem tudom. Valószínű tényleg ennyire nem történik vele semmi, hogy neki ez már valami.
2020. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Talán mert büszke a gyerekre? Mert otthon van vele és más nem nagyon történik? Miután megszületett én is majdnem minden nap posztoltam a gyerekről az első hónapokban, mertem feltételezni, hogy az a 200 ismerősöm aki követ Instán azt érdekli az életem. Nyilván miután lecsengett a lila köd az újszülöttség után azóta fél évente ha posztolok de komolyan nem tudom elképzelni, hogy van akit ez borzasztóan zavar de mégis minden nap megnézi. Engem aki ilyen vagy olyan okból zavar azt kikövettem vagy lenémítottam. Engem is volt aki kikövetett ebben az időszakban, egészségére, javaslom neked is, hogy járj el hasonlóképp és máris egy dologgal kevesebben fogsz stresszelni...
2020. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Kövesd ki oszt jó napot. 💁‍♀️
2020. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Mert anyuka extra cukinak és gyönyörűnek látja közben a gyereket. (Saját tapasztalat)

És szeretné másokkal is megosztani büszkeségből.


Off:parlamenti képviselő ismerősöm napi szinten posztolja, hogy ESZIK. Sóskát, lecsót, babfőzeléket stb. Na, erre végképp nincs logikus magyarázat.

2020. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is van pár ilyen ismerősöm aki napi szinten több képet, videót oszt meg a gyerekről. De inkább az jutott az eszembe, hogy majd pár év múlva mennyire ciki lesz a gyereknek, hogy az élete minden (kínos) perce a neten landolt amikor ő még nem tehetett ellene semmit. Persze nem azzal van a baj, ha alkalom adtán megoszt az anyuka pár cuki képet meg videót a csemetéről, inkább azzal amivel esetleg később személyiségi jogokat sérthet. Nekünk 30 felettieknek is baromi ciki volt amikor anyukánk a gyerekkori képeinket mutogatták a párunknak, ismerősöknek, rokonoknak. Ezeket a kis gyerekeket meg több százan látják fürdeni, bilizni, enni, inni, aludni...stb... És akkor a nyomorult pedókról még szó sem esett.
2020. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!