Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogadnál fel férfi bébiszittert?

Fogadnál fel férfi bébiszittert?

Figyelt kérdés

Feladtam egy hírdetést, hogy bébiszittert keresek délutánonként a 3 éves fiam mellé. Volt 3 jelentkező, abból egy férfi. Neki óvodapedagógiai diplomája van, de nem dolgozott még a szakmájában (26 éves). A két nőnek nincs semmilyen ehhez hasonló végzettsége.

Adnátok egy esélyt a férfinak, vagy várjak, hátha lesz még jelentkező?

Eddig a férfi tűnik a legalkalmasabbnak.



2020. aug. 17. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, próbáld meg
Nem, még várj
87 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Már miert ne, pláne ha szakképzettsége is a gyermekneveléssel kapcsolatos? Így gyakorlatilag magán óvodapedagógusom lenne, tehát nem annyit csinálna, hogy üldögél a gyerekek mellett, mint a legtöbb bébiszitter, hanem fejleszthetné is őket.
2020. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne
2020. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A lányom ovijában van egy férfi pedagógus. Állítom, hogy az egyik legjobb szakember az óvodában. Mind a gyerekek, mind a szülők nagyon szeretik.
2020. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az ideje elengedni a diszkriminációt. Női szitterekről is hallani bőven rémtörténeteket. Próbáljátok meg. Amúgy a fiad lehet vele jobban eljátszik majd vele, mint egy női szitterrel, hiszen nem hogy van végzettsége, kiskorában ugyanaz volt az érdeklődési köre, mint a mai kisgyerekeknek.
2020. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szívesen. Az óvodában van egy óvóbácsi, és a gyerekek totál odavannak érte, ő mindenki kedvence.


Nagyon sok gyereknek hiányzik a férfiminta az életéből. A fiúk utánozzák, a kislányok fülig szerelmesek belé. :D Szerintem nagyon jó dolog, ha nem csak nők vesznek körül egy gyereket.


Abszolút a férfira szavaznék ebben a helyzetben.

2020. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Simán adnék esélyt a férfinek.
2020. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Ötös. Nem D. Janinak hívják az óvó bácsit? Csoporttársam volt, tudom, hogy oviban dolgozik, és egyik legjobbnak tartják a szakmában. :)
2020. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ő is jófej lehet. :)
2020. aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hétköznapi férfi jelentkezne, akkor nem biztos, kicsit furcsállanám, de ehhez az is hozzájárul, hogy a környezetemben a férfiak a saját gyerekükkel sem nagyon tudnak mit kezdeni sajnos. De egy diplomás pedagógusra rábíznám.
2020. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Kizart.

Pont most olvattam cikket a pedofilok miatti figyelemfelhivasrol. Mèg azt is javasoljak hogy különorakat is igy oldjunk meg hogy vagy több tanaros vagy több diakos legyen. Mert a mai vilagban egy zongoratanarral sem lehet kettesben hagyni. Es a pedofiloknak amugy is az elsö a szimpatia kialakitasa a csaladdal gyerekkel. Azaz nem lesz a homlokukra irva semmi

2020. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!