Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú hajú lányomnak nagyon...

Hosszú hajú lányomnak nagyon töredezik a haja mit tudnátok javasolni? Vágni nem enged belőle.

Figyelt kérdés
Hajolajak nem tudják helyrehozni a töredezett szálakat, és nagyon durván keféli a haját.
2020. aug. 26. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, mennyi idös a lányod, hoyg "nem enged vágni" a hajából, de érzésem szerint még kicsi. Szerintem nem egészen van rendben, ah ö mondja meg neked, mit tehetsz és mit nem.

Beszéld meg vele, hogy vagy vágattok belöle, vagy nemsokára nem lesz hosszú haja, mert teljesen eltöredezik, meg már most is ronda.

2020. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ó hányszor mondtam már neki. 8 éves.

Ha sikerülne levágni picit a végéből, újra kiszállkásodna mert durván fésüli.

Mit csináljak hogy kímélje a haját? Mihely fésűtök van?

2020. aug. 26. 07:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet úgy fésülni, hogy attól törjön?

Vegyél Tangle Teezert neki, hátha. A Wet Detangle elég jó nagyon dús hajhoz is.

Egyébként a már töredezettet semmi nem hozza helyre.

A jövőre nézve: balzsam, plusz valamilyen hajolaj a végekre

2020. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Hajmosás után balzsam és vegyél olyan kefét - pl. fa vagy gumi, aminek a végein kis göbök vannak - amivel szerinted kíméletesen lehet fésülni. Bár én nem hiszem, hogy ettől függ, inkább hajtípus, vitamin, sampon, hajmosás gyakorisága, hajszárító, vagy persze a hajgumizás lehetnek ludasak. Nekem nagyon hosszú hajam van, nem vagyok vele túl kíméletes fésüléskor, mégsem törik.
2020. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha látnátok hogy fésüli nem lenne kérdés hogy attól van e. Gumizza is persze, de attól a vége nem törik.
2020. aug. 26. 08:44
 6/12 A kérdező kommentje:

A tangle teezer sz.rt se ér ugyanúgy tépi a hajat.

Mondom neki hogy lassan, óvatosan fésülje, de gyakran nincs ideje rá.

2020. aug. 26. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig sajnos a töredezett hajon csak a vágás segít. Minden más csak marketing meg kidobott pénz. En tudom mert már mindent is kipróbáltam anno.
2020. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig törésen csak a vágás segít
2020. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem.szeretné levágatni? A neten nagyon sok frizurát lehet találni, valami csak megtetszik neki.

Beszéljetek egy fodrásszal ő mit javasol. Nézegessétek együtt a sztárok haját. Egy 8 éves még könnyen meggyőzhető.

2020. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lányom sem szereti ha hátul a hajából levágok de ha tényleg tönkre ment akkor megengedi de csak annyit amennyit muszáj.
2020. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!