Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok, ha túl korán...

Mit csináltok, ha túl korán kel, de kötött a program?

Figyelt kérdés

Ha órákkal korábban kel... 8 helyett 5-kor... Az egész délelőtt be van táblázva, nem lemondható, és nem lesz lehetősége aludni, csak ebéd után.

Volt veletek hasonló? Hogy oldjátok meg az ilyet?

2 órán át próbáltam visszaaltatni, de a fejem tetejére is állhatok, akkor se megy.

14 hónapos és aktuális egy jó kis szeparációs szorongás is éppen...


2020. szept. 3. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Karikás kendőben aludt rajtam, vagy ha kocsival mentünk, az autóúton bealudt, ha szerencsém volt.

De az enyém, ennyi idősen ebéd utánig, vissza sem aludt legtöbbször. 😓😩

Vittem egy rakat játékot éd igyekeztem lefoglalni. A kendőben, meg többnyire elvolt, nézelődött.


Nálunk is mindig akkor kelt korán, ha mennünk kellett valahova. Murphy 🙉

2020. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk a kendő nem játszik, mert 12,5 kg, háton meg utál lenni :D
2020. szept. 3. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Edzés kérdése. Az enyém, 13kg😱, ha muszáj, hát muszáj.


A kocsiban nem hagyhatom, ha egyedül kell mennem ügyet intézni, ő meg pont akkor aludna.


Remélem, találsz te is valami jó megoldást számotokra! 😉

2020. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Amig bírta addig mentünk vele aztán aludt menet közben a kocsiba.
2020. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Először is anyáznék egy kört. Aztán ha lehet, elindulnék fél órával korábban, abban bízva, hogy elalszik útközben, és mennék vele pár kört az első program előtt.
2020. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!