Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok dög melegben...

Ti mit csináltok dög melegben ha épp nem tudtok strandra menni a gyerek (ek) el?

Figyelt kérdés

semmi ötletem holnapra, hátha ti írtok valami jót :)

strandra nem tudunk menni, de muszáj kimozdulni mert 3 napja itthon pancsolunk és már kezdek megkattanni... :)



2014. júl. 20. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Másnak pancsi sincs csak az emeleti panel...borzalmas, utálom a nyarat!
2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én SOHA nem megyek strandra és otthon sem pancsolok, mégis túlélem...
2014. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Mi tegnap, s ma is strandoltunk, nemrég értünk haza.

Holnap délelőtt játszótér, árnyekos, hűvös. Délben míg alszik a kicsi, a naggyal a ventilátor előtt fagyizunk, s letöltünk valami mese filmet.

Délután másik játszótér, vagy játszóház, vagy csak elemgyünk plázázni. Ott bent jó idő van, mindenhol kiárúsítás.

2014. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Délelőtt játszótér, város másik végén, de legalább árnyékos. Legalább 1,5 óra, különben nem fáradnak el (2 és 4,5 évesek). Itthon ebéd, utána lustálkodás, délután már árnyék van az egész udvaron. Nagynak edzése lenne este, de szerintem elcseréljük medencézésre, vagy előtte pancsol, még nem tudom. Nem hiányzik neki ebben a melegben futkározni.

Strandra mi se járunk.

2014. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itthon játszunk társast,nézünk filmet,elmegyünk fagyizni.ennyi este játszo.
2014. júl. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!