Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeket pedofiltól hogy...

Gyerekeket pedofiltól hogy lehet megvédeni, ha az nagyon ravasz és türelmes?

Figyelt kérdés

A fickó a játszótéren üldögél és olvasgat, de közben kedélyesen próbál barátkozni, beszélgetni a gyerekekkel.


Sok szülőnek feltűnt, hogy mégis mit keres egy 40-es férfi egyedül egy játszótéren.


Elővigyázatosságból rendőrt is hívtak, még meg is motozták, lekérték adatait, de büntetlen előéletű. Majd a rendőrök közölték, hogy tiszta az illető és ennél többet nem tudnak tenni.


A pasi közben kedélyesen mosolygott, udvariasan beszélgetett a rendőrökkel.


És azóta is visszajár. Nem teljesen egyértelmű mire játszik ez a perverz???


Minden egyes nap órákat ott ül és "olvas", közben nézi a gyerekeket és állandóan barátkozni próbál.



2020. szept. 12. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nezd, tudom,hogy felelmetes, de sajnos ennyibol nem lehet kikovetkeztetni a szandekait. Lehet, hogy van valamifele ertelmi fogyatekossaga, es egyszeruen nincs jobb dolga, csak ott uldogelni, es kapcsolatot probal teremteni ugymond a kulvilaggal.
2020. szept. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Úgy, hogy ott vagy a gyerekkel, a nagyobbat pedig arra neveled, hogy ne álljon szoba idegenekkel. Amúgy ez a szituáció nagyon para, de a pedofil bűncselekmények döntő többsége a családon belül (!) vagy oktatási intézményben történik, tehát nem vadidegenek, hanem pont hogy ismerősök követik el, amikben a gyerek és a szülő bízik...
2020. szept. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne perverz kicsit túl van tolva ez a bicigli egy játszótéren valaki magányosan üldögél és olvasgat mosolygós az akkor már biztos hogy rosszban sántikál . Hat rendesen rátok a tv !
2020. szept. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Mi van ha elveszítette a gyerekét és így próbálja feldolgozni hogy nézi ahogy a többi gyerek játszik?


Ha meg tényleg pedofil, akkor sincs semmi. Gondolom nem hagyod magára a gyereket. Akkor mégis hogy tudná bántani?

Ha meg exxxxtraparamami vagy akkor járjatok másik játszótérre.

2020. szept. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Igaz en no vagyok, de en is a jatszoterek mellett olvasok sokszor.

Panelban lako egyetemista vagyok, es kint jobban tudok tanulni. Azert is jatszoterek mert ott tobb ember van es nem rabolnak ki

2020. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Olvasni a játszótéren nem bűn. Normális témákról beszélgetni sem. Sok mamazilla meg rendőrt hív, mert unalmas az életük, élénk a fantáziájuk, nincs izgalom. Ha a gyerekem beszélget egy idegennel, én is ott vagyok vele, legyen az akárki.
2020. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok biztos benne, hogy rosszak a szándékai. Sok olyan felnőtt van, akinek nincs gyereke, vagy már felnőtt a gyereke, és nagyon szereti a kicsiket.

Gondolom tudja a gyereked, hogy ne álljon egyedül szóba idegenekkel, pláne ne menjen el velük semerre. Kiváló alkalom ez arra, hogy élőben is gyakorolja ezt.

Egyébként nem értem, miért nem kezdetek el vele ti, felnőttek is beszélgetni, odamenni, ha látod, hogy a te gyerekedhez beszél, stb. Látná, hogy figyelitek, és ki is derülhetne, hogy miért van ott.

2020. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem pedofilról van szó, márpedig megilleti az ártatlanság védelme, nem(?) abban az esetben meghurcoltok egy átatlan embert.


Egyébként hülye lenne az anyukák előtt csábítgatni a gyerekeket, hiszem látod, így extra elővigyázatos lett minden anyuka.


Egyébként én, nő létemre szeretek a padon olvasgatni, és mosolyogni a gyerekekre, pedofil lennék? Vagy ez csak a férfiak kiváltsága?

2020. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem viszont nem normális, ha egy felnőtt férfi gyerekeket szólít meg egy játszótéren barátkozás céljából. Biztosan nem ismerkednék vele és ha ismerősöm lenne, távolságot tartanék. Ugyanezt láttam gyerekmedencében! Beült a hapsi, ott maradt a sarokban és játszott magának vizet spriccelgetve, hogy odamenjenek a gyerekek.


Akinek van tapasztalata, az a legapróbb gyanús jelre is felfigyel.


Ne barátkozzon egy felnőtt kisgyerekekkel, akár nő, akár férfi. Esetleg ha nagyon idős lenne és azért járna le, hogy valami szórakoztassa!


Még csak az sem lehet, hogy egyedülálló anyákat próbál felszedni, mert nem velük dumál, hanem a gyerekeikkel épít kapcsolatot.


Lehet, hogy elvesztette a gyerekét, de akkor egészen biztosan nem kedélyesen csevegne, hanem magábafordulva nézve. Ki cseveg kedélyesen, akinek hiányzik a halott gyermeke?


Általános ellenszenvnek kellene kitenni a férfit, nagyon megmondani a gyerekeknek, hogy a közelébe ne menjenek, én megmondtam a gyerekemnek, hogy kerülje messzire a magában játszó bácsit, aki mikor a gyerekem közel ment, megszólította.. hát olyan ideges lettem egy pillanat alatt, elhívtam és hangosan mondtam neki, hogy "nem megyünk oda idegenekhez játszani akkor sem, ha érdekes dolgot csinálnak, csak ahhoz, akit ismersz és én megengedem!", a pasi az meg dacosan csak csinálta tovább még 10 percig, csak nem mert rám nézni aztán lelépett a 90cmes gyerek tanmedencéből.

2020. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
hát én összebeszélnék a többi anyukával, és egy nap, mikor tudjátok, hogy ott van, csak apukák/tesók/nagybácsik érkeznének a játszóra a gyerekekkel, hangosan elbeszélgetve egymás közt, hogy mi is történne azzal, aki bántaná a gyerekeiket...
2020. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!