Kezdőoldal » Otthon » Kert » Magasnyomású mosó probléma....

Magasnyomású mosó probléma. Ravasz húzása után 5-6 ms el kapcsol csak be. Mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy husqvarna 125ös magasnyomású mosó, amit kB 3-4 órát használtam, majd később újra elővettem, de már nem kapcsolt be. Szerviz, megcsinálták, a probléma, hogy kúti vízzel használtam. Oké(a kisebb nevű hecht kB 4 évet bírt kúti vízről) ezek szerint ez kényesebb. Hazahoztam,hálózati vízre kötöttem es most azt csinálja, hogy ha bekapcsolom és meghuzom a ravaszt, kB 5-6 ms ig csak "pisil" és csak utána kapcsol be,de akkor működik rendesen, viszont ha elengedem a ravaszt és újrahúzom ugyan ez a jelenség.


Esetleg kicsi a nyomás? Vagy még mindig piszkos valahol? Vagy csak én csinálok valamit rosszul?


Köszönöm előre is



2020. máj. 1. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
El van dugulva, örülj, hogy amikor bekapcsol egyáltalán átmegy rajta. Cseréld le amit tudsz
2020. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is.. Van rajta még garancia, nem tudom érdemes-e beadni garanciális javításba, gondolom megint "kitakarítják".. Aztan vagy jó lesz vagy nem.
2020. máj. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!