Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kistesó születése előtt ti...

Kistesó születése előtt ti megcsináltattnátok ezeket a műtéteket, hogy akkor már ne legyen ezzel gond? Garat, orrmandula ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Bennem fel sem merült ez, hogy csak így ki akarja vetetni a másik gyerek manduláját. Minek? Meg amúgy sem csinálják meg ha nem indokolt. Nekem inkább az jött le, hogy meg kellene csináltatni de a kérdező meg húzná is az időt, meg nem is.
2020. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A kistesó születéséhez nehéz igazítani az ilyet... a megoldás nem mindig akkor optimális, amikor az ember tervezi. Néha a kevéssé sürgős beavatkozás is sürgőssé válik, és előfordulnak meglepetésszerű gyógyulások is. A természet nagy úr...

Ez nem matematika, ez biológia.

Meg kell tenni mindent, hogy rendbehozzad, és csak akkor kivenni, ha a műtét elmaradása nagyobb kárt okozna, mint elvégzése.


A mandulák fontos nyirokszervek, az "első védelmi vonal" része.

Meg kell tartani őket, ameddig lehet. Ezt döntse el az orvos.

Minden műtétnek megvan a maga kockázata.

Ha idejekorán kiveszik a gyerek manduláit, lehet, hogy utána mélyebb légúti gyulladásig fajulnak a hurutok.

2020. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, semmim nincs kivéve, még csak fogam se lett sose kihúzva. Nem hiszem, hogy meg kell piszkálni azt, aminek nincsen semmi baja, hiszen okkal vannak ott, ahol vannak. Műteni csak akkor kell, ha már több problémát okoznak a gyermekednek, de akkor meg ne itt kérdezgesd, hanem beszélj az orvossal, és legyen megcsinálva minnél előbb. :"D
2020. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!