Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nővéremék állandóan áthozzák...

Nővéremék állandóan áthozzák a beteg gyerekeket, te szóvá tennéd?

Figyelt kérdés

Igaz, nekünk nincs gyerekünk, de mivel a nővérem nem tud otthon maradni a gyerekkel, ezért amikor betegek állandóan áthozza hozzánk.

Mindig akkurátusan elmondja, hogy mivel mi felnőttek vagyunk nem kapjuk el a gyerekektől az aktuális betegséget. Meg ha igen is, mi majd úgyis tudunk egy kis torokgyulladással hőemelkedéssel náthával dolgozni....



2020. szept. 23. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
azért szerintem tedd nyugodtan szóvá, de ne túl támadóan, de azért tudja meg, hogy neked mi a véleményed
2020. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt soha nem értettem... Néma vagy? Megmondod, hogy ne vigye ha beteg. Ha akadékoskodik újra elmondod és addig amíg fel nem fogja.
2020. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Dolgozik ő is ugyebár eddig nem szerettem volna vele kicseszni
2020. szept. 23. 14:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Megmondod, ha beteg, ne hozza.

2. Nem vagytok gyermekmegőrző.

2020. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Velünk ugyanez volt. Csak a legelső alkalmat "vártuk meg", hogy betegek legyünk miattuk. Elmondtuk, hogy a táppénz nagy bevételkiesés és nem hozhatja ide a beteg gyerekeit. 6 hétig nem szólt hozzánk 🤷‍♀️
2020. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5-ös veletek mi történt? Ti mit kaptatok el? Nekünk a náthán és torokgyulladáson kívül nem volt más még. Mi már az első percben elkaptuk tőlük.
2020. szept. 23. 14:51
 7/22 Derjaderja ***** válasza:
100%
Atyaég. Tudom ez nem segít ez a komment, de elképesztő, hogy viselkedhet valaki úgy, mint ők!
2020. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ovis betegségek a legfertőzőbbek, a legalattomosabbak. 2 ovis gyerekem van.


Majd 1x oda hozza Nektek a kéz-láb-száj fertőzést, az lesz az igazi tuti 😉

Férjem 3 napig ki se bírt mászni az ágyból..


Nem értem egyesek, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek hülyék? Beteg gyereket nem viszünk máshoz, se oviba.


Te meg ne légy marha, igen is mond meg ha betegek maradjanak otthon. Nem vagy babaysitter.

2020. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A náthát elkapjátok tőlük?
2020. szept. 23. 16:11
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Hurutos köhögős, fej- és torokfájós, hőemelkedéses vírust.
2020. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!