Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiadnak mit vennél...

2 éves kisfiadnak mit vennél a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Normál esetben nem lennék gondban ezzel, de karácsony után másfél héttel van a születésnapja. Karácsonyra már tudom, mit kap (lábbal hajtós autót, mert mindenre ráül és menni akar vele :D), a szülinappal viszont így bajban vagyok. Azért is nehéz, mert az érdeklődése 90%-át az autók teszik ki, ezen kívül főzni szeret még a játékkonyhában, de mivel van egy nővére, ehhez minden adott már.

Kisautót szerintem a családtól is fog kapni egy csomót karácsonyra, így azt nem akarok, autópálya van 2 is, a szerszámos/szerelős játékokon gondolkodom, szeret így matatni, de azokhoz talán még kicsi, hogy érdemben tudja használni. Bár nem biztos. Építőjáték a fa kockától a duplóig minden van már a nagylány révén is.

Fölösleges hülyeséget nem szeretnék venni, próbálok valami nagyobb durranást kitalálni, mivel szülinap, de elég nehéz így rögtön a karácsony után még valamivel előrukkolni.

Ti mit vennétek/vettetek a fiatoknak?



2020. okt. 2. 10:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A varázspalló, illetve a Bilibo kapcsán kérdezném, hogy nektek ezekkel játszanak a gyerekeitek? Én így felnőtt fejjel tök jó dolognak tartom, de 3-4 család jut eszembe a környezetemben, akiknek van ilyen, de a gyerekeket baromira nem izgatja úgy kb. semennyire. És ott is azt mondták az anyukák, hogy azt gondolták, hogy milyen jó lesz, aztán csak porosodik. Nálatok bevált?

2020. okt. 2. 15:33
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Varázspallós vagyok: nálunk bevált, 2 és 5 évesek. Az elején 5 perc után elvesztették az érdeklődést, de aztán én is meg az apjuk is játszottunk velük és különböző helyzetekben használtuk (autó leguritas, bunker építés stb), így rákaptak és már sok játékba beépítik maguktól.
2020. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Dettó ugyanez a Bilibo-val, amit #12 ír! :D Az elején többször elő kellett venni és foglalkozni velük, mire ráéreztek. De sajnos én is tapasztaltam olyat, amit írsz, mert vettünk ajándékba is Bilibo-t, a gyerek billegtette két percig, aztán otthagyta, az anyuka elrakta és többé elő se szedte. Pedig ezek tényleg éveken át bármikor jelenthetnek újdonságot, mert valami új hasznosítási területet találnak neki.
2020. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Két éves koràban Bosch gyerek szerszàmokat kapott a fiunk, 3 múlt, minden nap jàtszik vele.
2020. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Futobicikli, motorfuresz,lego duplo nálunk ezek voltak a legjobbak.
2020. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!