Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek egy 2 éves szülinap...

Mit vegyek egy 2 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a szülinapja, de nem tudom mit lenne jó venni. Játéka van elég, ruhája szintén és igazság szerint a csomagoló papírnak lehet, hogy jobban örülne. Olyan 1000 forint körül gondoltam. Mit ajánlotok?
2012. aug. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Búgó csiga. Az én 2 évesem odavan érte, aztán ő szereti a húzható tolható játékokat is.

Az enyém is most lesz 2 ő aqua doodle-t kap: [link]

Mert imád rajzolni viszont hajlamos összefirkálni a falat, bútorokat.

2012. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyurma, rajzlap+színesceruza készlet, kirakó, kifestő
2012. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyetértek Veled a csomagolópapír dolgoban...:-)))

és az utolsó válaszadóval.

A lányom 2 éves, és mi is ilyesmiket vettünk neki, sőt ha vmi kis extrát akarsz, akkor lehet kapni olyan filctollat, ami mindenből, és mindenről lejön simán vízzel, mondjuk az lehet több, mint egy ezres...

de komolyan színes papír, vízfesték, cerka, gyurma, ezekkel vannak el a legjobban...már ha a szülő hagyja, hogy pacsmagoljon.

2012. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nyomdakészlet?
2012. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 21. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!