Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez igy sok egy 4 eves gyereknek?

Ez igy sok egy 4 eves gyereknek?

Figyelt kérdés

Vibovit

Marslakocskak

500mg c es d vitamin

Actimell es minden harmadik nap fel csomag gyereknek valo neocitran?

Nem lehet beteg, mert ha hianyzok kirugnak a munkahelyrol. Az apjat el sem engedik.

Minden nap stresszelek, hogy barmi baja legyen:(


2020. okt. 9. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok.

Ennyi vitamin árából kifizethetsz egy babysittert, ha beteg lesz.

2020. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok és 3 naponta egy neo citran azt, hogy gondoltad? Jó, hogy nem dobsz mellé egy nurofent is 3 naponta.
2020. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én soknak tartom, bár nem vagyok orvos. A vízben oldódó vitaminokkal meg nem is lenne baj mert kipisili, de a zsírban oldódók felhalmozodnak a szervezetben és nagy mértékben károsak is lehet, nem beszélve arról hogy ez a sok nem természetes úton bevitt vitamin, ásványi anyag meg terhelheti a máját, veséjét is.
2020. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a vitaminhiány okozhat betegségeket, de a túlzásba vitt vitamin is.

Eleve a Vibovit meg a Marslakócskák már túlzás együtt. És akkor még ráteszel pár lapáttal a többivel is...

Plusz NeoCitrant nettó hülyeség egy egészséges gyereknek adni.

2020. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát én 4 évesen tuti megőröltem volna.
2020. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Neo Citrant mi a francnak? Az nem úgy működik, hogy prevenciós céllal adod neki, és akkor majd nem fázik meg... De a többi is sok, a fiam egyedül Vibovitot kap napi 1-et, de azt is csak kb. 3 napja, mert most vettem. És idén (mármint a szeptemberi ovikezdés óta) még megfázva sem volt...ezt most nem azért mondom, hogy ő aztán mennyire stram gyerek, csak arra célzok, hogy nem feltétlenül függ össze a dolog a vitaminfogyasztással.
2020. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok....

[link]

2020. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges. Nézd meg pl a Marslakócskák dobozán, hogy a napi vitaminszükséglet hány %-át fedezi. Emellé teljesen felesleges több vitamint adni. Gyógyszert - a neocitran az - tilos ok nélkül adni.

A Marslakócskák + napi Actimel pont elég kell legyen. Legyen sokat friss levegőn, egyen változatosan. Te meg ne mérgezd feleslegesen.

2020. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1.Egyébként így csak tönkre teszed szegényt gyereket.

Talán mostanába nem lesz nagyon beteg,de egy-két év és akkor minden 3. héten beteg lesz.


2.Mint ahogy mások is írták,a gyerek megőrül majd.


Szóval hajrá

2020. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Neo citran 4 évesnek?!?! 😱

6 évtől lehetne csak!

2020. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!