Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól kezdtetek el édessége...

Mikortól kezdtetek el édességet adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Rendszeresen a mai napig nem kapnak.

Az első sütit 1 éves szülinapjára terveztük (bababarát joghurt torta készült).

De karácsonykor a szülinapja előtt 1 hónappal valahogy ellopott egy sütit (piskótás) és elmajszolta.

2020. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha a babakeksz annak számít, akkor 6 hónaposan adtam már az almájához. 10 hónapos, eddig még mást nem kapott, ezután is csak alkalomszerűen gondoltam adni neki, nem mindennaposan.
2020. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

2 eves idaig nem kapott semmilyen edesseget sem. Szulinapkor volt torta de nem adtunk neki belole.

Remeljuk meg sokaig igy lesz, hogy nem kaphat semmi edesseget.

2020. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
10 hónaposan krémtúrót. Tudom tele van cukorral,de imádta. Most másfél éves már kap túrórudit is. Lekváros kalács heti kétszer a reggeli. Kakaóscsigát is evett már egy párszor. Én semmi jónak nem vagyok az ellensége,nálunk van nasi. Mi is nasizunk,nem mondhatom neki hogy te nem kapsz. De a mértékre nagyon odafigyelek. Meg hogy egyen rendesen. Inni csak a víz. Volt hogy már evett egy túrórudit és hisztizett a következőért,na azt már nem adtuk oda neki,mert akkor azzal jól is lakik és nem vacsorázik.
2020. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Az egy éves szülinapjára kapott már a tortájából, nagyon ízlett neki, de szerintem már előbb is adtam neki tejszeletet, joghurtot, kekszet, pufit.
2020. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Rendszeresen sütök itthon, tehát a házi sütit is ideje korán megismerte, utolsó voltam.
2020. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Az én 2 éves lányom valamiért nem akar édességet/nasit enni,csak a babakekszet fogadja el nagyritkán.

7-8 hónapos korában kapott kekszet, később mindent megkóstoltattunk vele: torta, süti, túrórudi, csoki, de semmilyen édesség sem ízlik neki. :(

2020. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
13 hónapos korában elmajszolt egy sütit apósommal (mármint ő adta neki). Ha mi eszünk sütit, 1-1 villával kap. De amúgy nem kap édességet. 1 éves korig egyáltalán nem kapott. Most 14 hónapos.
2020. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Az első vagy a többedik gyereknek? Elsőnél olyan könnyű elveket tartani. Egyébként kb 2,5 éves korig csak ritkán kapott cukros dolgot. Csak az az érdekes, hogy sokkal jobban szereti az édességet mint a tesója, aki 10 hónaposan is volt, hogy túró rudit kapott. (Persze nem mindennap..) a kicsi szinte mindig a gyümölcsöt választja egyéb édesség helyett.
2020. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Az alkalmanként alatt kb azt értettem, hogy 2,5 éves koráig max szülinap, karácsony meg húsvét, ezeket levéve nem volt édesség.
2020. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!