Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy wc-be...

Mit csináljak, hogy wc-be kakiljon?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve, a gyermekem most kezdte az ovit, elég régóta szobtiszta már ami a pisit illeti.

Viszont kakilni nem hajlandó wc-be, bilibe. Inkább tartogatja, mindig ,,hazahozta,, és itthon kakil kisgatyába.

Semmivel nem tudom rávenni, hogy üljön rá a wc-re.


Tapasztalt anyukák, ti mit csináltatok?

Volt valaki ilyen helyzetben?

Teljesen el vagyok keseredve emiatt, úgy érzem elrontottam valamit.


2020. okt. 10. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Legalább 4 gyereket ismerek, akik rég szobatiszták voltak, de nem kakiltak wc-be. Nem tehetsz mást, mint vársz, és nem erőszakosan próbálkozol vele. Nem rontottál el semmit. Inkább adj rá olyankor pelenkát, ne érezze, hogy rosszat tesz azzal, hogy kakis lesz a bugyija, mert csak negatív érzései lesznek a kakilással. 4 éves kor körül megoldódik.
2020. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd a kakis nadragban es mond el hatarozottan, hogy nha kakilni kell ott a wc.
2020. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze 2-es, milyen jó ötlet, hogy kicsípje a kaki a fenekét, ezáltal fájdalmas lesz a gyereknek a kakilás, ami miatt majd visszatartja, és szorulásos lesz, ami miatt egyre negatívabb élmény lesz a kakilás. A segítés helyett inkább jól büntessük meg a gyereket, abból majd tanul. Nem szeretnék a gyereked lenni.
2020. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha megkérdezed, mit mond, miért nem kakil vécébe?
2020. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Adj rá pelenkát, amikor kakilnia kell! Mondjuk nem tudom erre hogy nem sikerült rájönnöd. Mosná a franc folyton a szaros bugyit.
2020. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit mond miért nem kakil a wc-be? Fél?
2020. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esélyesen szorongás. A Pedagógiai Szakszolgálat ingyenes.
2020. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!