Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 - 3 éves kislánynak...

2,5 - 3 éves kislánynak karácsonyi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Kismotor, futó bicikli, játék konyha és hozzá cuccok, Lego, könyvek, homokozó, hinta, játék ház udvaron van

Hogy néhányat említsek


2020. okt. 18. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Baba, akit gondozni, öltöztetni lehet.
2020. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg puzzle? Persze olyan ami 2-6 darabból áll, az én gyerekeim nagyon szerették.

[link]

Babázni szokott? Babakocsi a babáknak? Lányaim nagyon szeretik, mármint a kicsi mai napig játszik vele. Pontossan ilyenünk van. [link] De van választék bőven [link] A fiam buborékfújó rajongó. lehet kapni olyat is ami óriásbuborékokat tud csinálni. A trampulint egy kicsit korinak tartom, főleg ha egyedül van de ha van nagyobb tesó akkor ez is egy jó ötlet lehet. Gyerek xilofon is nagyon jó ötlet [link] A kislányom 6 éves és tetkó rajongó. Van egy nagy tetkókészletünk ő pedig csinálja magának és a családnak a tetkókat. A doboz szerint 3 éves korttól ajánlott de szerintem még ez is korai egy kicsit [link] Nem tudom hogy vannak e fürdőjátékai de ha nincsenek akkor ajánlom ezt is.

2020. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!