Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekesek nálatok hogy...

Kisgyerekesek nálatok hogy telnek a hétvégék? Miket csináltok? (5 év alatti gyerekekkel)

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sok séta, játszótér, gumicsizmás pocsolyavadászat.

Kirakó, társas, diafilm, torna, közös főzés, takarítás, teregetés, kézműveskedés, meseolvasás, foglalkoztató füzet kitöltése. Meg persze egyedül is hagyom játszani, ha arravan igény.

2020. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Tengerpart, játszótér, udvaron játék, rollerezés, ezek közül valamelyik délelőtt aztán ebéd előtt együtt bevásárlás a férjem a 2,5 éves és én. Gyerek is segít, pakol meg ilyesmi. Délben ebéd majd 1 óra alvás. Addig mi is picit lazulunk kávézunk a nappaliban.

Időjárás függő de délután inkább bent vagyunk. Kivéve ha nagyon jó idő van akkor udvaron játszunk. Férjem füvet vág stb. Ha bent akkor én főzök, gyerek néha "segít" ha nem akkor babáznak vagy legoznak.

2020. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Szombat délelőtt főzök, mosok, stb. Ha elkészülök 10:30-ig,akkor lemegyünk a parkba/jázszótérre. (panelban lakunk)

Vasárnap pedig anyukámhoz megyünk 50km-re vonattal vagy autóval (attól függ, a férjem dolgozik-e, mert nekem nincs jogsim) Ott van kutya, kert.

2020. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Tegnap a Mamánál volt, mi csak délután mentünk érte, utána sétáltunk kicsit, voltunk boltban, este kirakóztunk, mesét olvastunk, sínt építettünk, vonatoztunk rajta.

Ma nagyon pocsék idő volt itt, úgyhogy ki sem mentünk, hagytam kicsit "kockulni", autós játékkal játszott a gépemen, meg mesét nézett Netflixen, de azért mára is beiktattunk némi főzést, vonatozást meg feladatlapozást. 4 éves fiú.

2020. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Legó, legó, legó, legó. Gyurma. Legó.Legó. Legó.

3 fiam van 5,3,1 évesek. Jól eljâtszanak együtt, még főzök meg takarítok. Ha jó iső van a nagyok kint vannak az udvaron az apjukkal, a kicsi csak akkor, ha elvan a babakocsiban, mert ilyenkor a férjem kint dolgozik, a nagyokra tud figyelni, de a kicsi elég garázda, még nem tud vigyázni magára.Ha nem lehet kint, akkor bent pakolja a cipőlet a cipős szekrényről vagy az edényeket a konyhaszekrényből. Este álltalában valamilyen társast játszunk, a nagy szeret sakkozni a 3 éves grabolózni meg dominózni.

A nagyok szeretnek feladatos könyvezni is, illetve sok mesét olvasok Nekik. Néha kirándulunk, nagyszülőkhöz megyünk vagy a szomszédba bandázunk.

2020. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!