Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyünk ha a kislányom...

Mit tegyünk ha a kislányom csak anyukámmal akar lenni?

Figyelt kérdés

2 éves lesz hamarosan. Ha eljön anyukám hozzánk, onnantól nem létezik senki csak ő. Nagyon szereti. Ezzel nincs is semmi baj.

El szokta vinni magukhoz, és mostanában már se apukámmal se tesómmal nem marad, sír földhöz vágja magát, csak anyukám a minden. Pedig ők is ugyanúgy szeretik. Nem kényezteti el, meg ugrálja körbe percenként, mégis ezt csinálja a gyerek. Mit tudnánk tenni, hogy azért a család többi tagjával is ugyanúgy ellegyen? Nem tudják semmivel elbolondítani játék stb mert nem érdekli akkor csak a mamához megy szalad.

Itthon nem hisztizik, párommal és velem nem csinálja ezt.

Tegnap pl vásárolni voltunk, a kislányom, anyukám és én. A kislányomat beültettük a kosárba. Anyukám még a pénztárnál vissza szaladt egy dologért, a kislányom meg megfeszítette magát elkezdett sírni nagyon csapkodott, azt hitte hogy ott hagyott minket. Mit lehetne tenni ilyen esetben?


2020. okt. 23. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Normális. Életkori sajátosság.
2020. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád különleges neki, ennyi az egész. Majd elmúlik.
2020. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnak meg a papa a minden, az én édesapám. Minden nap hallgatom hogy mikor megyünk a papáékhoz, Ő a papával akar menni állatkertbe, meg majd nyaralni meg mindenhova. Igaz, kicsit már nagyobb, majdnem 4 éves, és nem hisztizik ha mondjuk a mamával megy valahova, de egyértelműen a papára van rákattanva.😀 Ha elvisszük hétvégén akkor kitol minket az ajtón, hogy a papával lehessen és mi ne zavarjuk a köreiket.😀

Engem ez nem zavar, örülök hogy szereti szeret náluk lenni.

2020. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!