Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukàk!Szeretitek a munkàtoka...

Anyukàk!Szeretitek a munkàtokat, munkahelyeteket? Vagy van aki csak a jó munkaidő miatt "elviseli"?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
En nagyon szeretem 🙂
2020. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én otthonról dolgozom, nagyon szeretem a munkám, csak az a nehéz, hogy összekeveredik a háztartás gondja a munkahelyi feladatokkal. Ilyen szempontból könnyebb, ha az embernek van hova bejárnia, de azt hiszem, ezt mostanában nagyon sokan megtapasztalják/-ták... :)
2020. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkámat szeretem, vagy szeretném, de a jelenlegi vezetőség miatt konkrétan a hányinger kap el, ha arra gondolok, hogy holnap is be kell mennem.
2020. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jaj, kedves 3. vàlaszoló, pontosan úgyanìgy vagyok vele èn is.
2020. okt. 26. 18:58
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem. Nehéz fizikai munkát kell végeznem a szükség miatt amíg nem találok mást. Minden nap vannak olyan percek amikor azt érzem tényleg nem bírom már tovább
2020. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Gyűlölöm. Ha belegondolok h 8 év alatt (mióta itt vok) mennyit süllyedt a színvonal....


Nehéz fizikai munka, a fizu is sz@r,(így h elesek a pótlékoktól, nincs túlórám se) de ahogy írtad, a munkaidő miatt elkell viselnem.

2020. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kèrlek ne pontozzàtok le azokat, akik szeretik a munkàjukat! Inkàbb adjon erőt, hogy ilyen is van, ès talàn idővel mi is talàlunk ilyen munkahelyet. Vàrom azok vàlaszàt is akik szeretik, ès hogy mivel foglalkoznak.
2020. okt. 26. 19:47
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semleges. Jó hely ez, igazából, bár az említett főnökségi problémák nálam is megvannak- amikor kezdtem a cégnél, még nagyon imádtam, de azóta sokat változott, sajnos nem a jó irányba. Bejárok, mert stabil, megbízható munkahely, jó fizetést ad, rugalmas munkaidővel, szabadon mehetek home office-ba, nem kell mindig táppénzen lennem, amikor a gyerek összeszed valami gethát a bölcsiben, szóval abszolút jó maga a hely. A munka meg hát, munka. Nem életem melója, na. De megéri eladni érte a lelkem.
2020. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Szülés után a kicsink fél éves korától dolgoztam a társasházunk gondnokként, mellette a páromnak a vállalkozásában segítettem. Alapvetően nem volt rossz, mert "otthoni" munka volt, akkor csináltam meg s kötelező teendőket, amikor akartam, és mellette jártam felnőttképzésben is, 2 szakmám lett. 2,5 éves volt a kicsink, amikor rendes állásom lett, 5 órás részmunkaidős pénztáros egy nagyáruházban. "Kismama műszak" volt a neve, 17-22 óráig műszak, fix zárós, a férjem meg 5-15 ig dolgozott, így akkor még bölcsi volt a lányunk, de mindig megoldott volt, hogy otthon legyünk vele, ha beteg, vagy hozzuk vigyük. Csak az volt ezzel a műszakkal a rossz, hogy mire végeztem, elment az utolsó busz, és a férjemnek ki kellett jönni értem kocsival, akkor a lányunkat is be kell tenni az ülés be, felébred, mire haza érünk vissza alszik, ahogy feljövünk megint felébred... Férjemnek meg kelnie kellett fél 4 kor minden nap, és neki is fárasztó volt... Fél év után teljes munkaidőben kezdtem dolgozni, összevissza beraktak, és gyakran amikor mennem kellett volna az (már) oviba, nem engedtek el, mert nem volt váltásom, olyankor túlórázni kellett, viszont telefon nem lehetett nálam, nem tudtam szólni a férjemnek, hogy lépjen le a munkahelyéről, mert menni kell a gyerekért, és az óvónő hívta már fel este fél 6-kor. 1 évig voltam így teljes munkaidőbe, de a sokadik ilyen eset után már a férjem is levonást kapott, ezért felmondtam. A fizetés is gyenge volt, meg a vevők is mindig a pénztárossal balhéznak, ha nem jó a vonalkódját stb utáltam a helyet. Utána jött egy

9 hónap barkácsáruház, itt 1 hónap után el lehetett menni targoncás jogsira, amit a cég fizetett és 8 hónapot alá kellett írni, hogy nem lépek ki, így ahogy letelte, kiléptem, mert itt 7.30-20.30 ig benn kellett lenni, de csak 11 óra volt elszámolva. Ezután dolgoztam strandon tavasztól ószíg egy szezont, ezt nagyon szerettem, de kirúgtak ősszel a strand záráskor, viszont másnap egy termál fürdőbe felvettek. Ott 1 évem volt, de össze vesztem a vezetővel, mert rengeteg volt a túlórám mindig, és nem jól számolták el, ezért felmondtam. Utána vissza mentem az Auchanba, de ott változatlan volt minden, 3 hónap után felmondtam ugyanazok miatt az okok miatt, de amíg ott voltam, kerestem már állást, úgy hogy pár nap múlva kezdtem egy uszodában titkárnőként. Ezt nagyon szerettem, 8-16 műszak, pénteken meg délben le lehetett lépni. Itt az üzemeltető cég év végén megszűnt, a karácsonyi bulin ki lett rúgva mindenki a hajón. Utána egy wellness fürdőben lettem pénztáros, ami télen is üzemel, ott csak 8 hónapot dolgoztam, mert terhes lettem újra, most tavasszal szültem a második lányunkat :-) Ezt a munkahelyemet is szerettem, de a cég, ami üzemeltette már nem üzemelteti, papíron átvettek egy másik wellness fürdőbe, ami nagyon messze van otthonról, most van még 2 évem kitalálni, mi legyen, mert 8 hónapos a kicsink, és 7,5 éves a nagy. Most pár hónapja megint a férjemnek segítek a vállalkozásában, mert itthon vagyok.

2020. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Szeretem nagyon a munkámat. A munkahelyemet is, a kollégákat is, a főnökeimet is. Tudom, ez már ilyen cukormáznak hangzik, de tényleg. Gyógypedagógus vagyok.

(A fizumat, a munkakörülményeket, az oktatási rendszert, a többit meg le sem merem írni, mit még... Na azokat nem szeretem.)

2020. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!