Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukàk!Szeretitek a munkàtoka...

Anyukàk!Szeretitek a munkàtokat, munkahelyeteket? Vagy van aki csak a jó munkaidő miatt "elviseli"?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 18:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon nem szerettem..

Elvileg adminisztrátornak vettek fel. Na hát csináltam mindent csak azt nem. Pakoltattak, szaladgáltattak. Mindenki kétszínű és lekezelő volt. A főnökökről nem is beszélve. Öt évet húztam le ott. Csak a gyerek miatt voltam ott.

2020. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyes vagyok. HR-es vagyok egy multinál. Változatos, kihívásokkal teli, nemzetközi projektekkel, folyamatos kihívásokkal. Az tény, hogy olyan év még nem volt, ami unalmasan telt volna, de úgy szép az élet, ha zajlik. Szuper a csapat, mindig szervezünk irodán kívüli bulikat is. Pl nyáron volt egy ott alvós túrázós csapatépítőnk, halloweeni bulit szoktunk tartani meg karácsonyit is. Nyilván ez most korona miatt picit offos. Nem azt mondom, hogy mindig minden happy, mert én is kaptam már sírógörcsöt a stressztől, de összességében nagyon szeretem.
2020. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
9 úristen. Az mekkora troll dolog a Karacsonyi partin a hajón kirúgni embereket 😱🤦🏼‍♂️
2020. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Igen, szeretem.
2020. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem, bár nem pont a végzettségemnek megfelelőt csinálok, de kötődik hozzá. Jobban szeretném, ha azt csinálnám amit tanultam, de így sem volt még egy olyan napom sem, hogy nem akarok bemenni.
2020. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Házi segítségnyújtásban dolgozom egy pici faluban ahol élek. A munkaidő pont jó, a fizetés tűrhető. Kollégákkal nincs sok kapcsolat mert egyedül járunk az idősekhez, főnökkel nem is találkozom. Ennek sok előnye de hátránya is van. Maga a munka fizikailag könnyű, pszichésen megterhelő.

Nem álommunka de inkább szeretem mint nem.

2020. okt. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretem.
2020. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
3-as, ugyanígy vagyok vele én is. :( Aki szereti, illetve aki home officeban tud dolgozni, mivel foglalkoztok? Államigazgatásban dolgozom, ahol pl. a home office sajnos kizárt. De az egyre kevesebb dolgozó, szakmai szempontból "felhígult" munkatársak és vezetők, átgondolatlan folyamatos átszervezések miatt egyre inkább nem tudok ezzel azonosulni :(
2020. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
#8 vagyok, én multinál dolgozom SSC-ben (logisztika, most aktuálisan, de szabad az átjárás a csapatok között)
2020. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

Volt olyan munkahelyem amit szerettem de kedves kollégák ki utálták.

Volt olyan munkahelyem ami minden szempontból tökéletes volt sajnos az részleg megszűnt így nekem is mennem kellett,volt olyan munkahelyem amit csak pénz miatt csináltam,na abba belebetegedtem olyan sok stressz,és annyira nehéz volt munka, kollégák nagy része utálatos volt ,kisfőnök utált,azt otthagytam,mostani helyem szeretem jó fizetés,normális kollégák.igaz ez munkahely már nem Magyarországon van.

2020. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!