Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Talalkoznatok most olyanokkal,...

Talalkoznatok most olyanokkal, akik wellnesshotelbe mentek egy hetvegere?

Figyelt kérdés
Erdekelne, hogy ti a jelenlegi helyzetben talalkoznatok-e wellnessezni ment csaladtagokkal? Kozos legtereol lenne szo, nemcsak kinti setarol, hanem egy helyen alvasrol is. Jogos vagy tulzas, hogyha megmondjuk, hogy igy inkabb varjuk ki a ket hetet, es csak utana talalkozzunk? Ti hogyan kezelitek ezt? Ket kisgyerekunk van, azert itt kerdezem.

2020. nov. 1. 13:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
34%
Mi tegnap jöttünk el kicsit pihenni, pont az őszi szünet végén, hogy ne legyenek sokan. Nincsennek is, a medencékben szinte csak mi vagyunk, az étkezés él is biztonságos, nincs sok ember, maszkot hord mindenki. A boltban ahol dolgozom, sokkal nagyobb veszélynek vagyok kitéve, mint egy wellness szállodában.
2020. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoznék. Főleg ha megoldható két hét múlva is, ahogy írod. Annyit ki lehet bírni.

A kockázat mindig ott van és az ördög nem alszik.

Nekem nem rég hunyt el egy hozzátartozóm egy nőgyógyászati rutinműtét után - szintén minimális volt az esély arra, szinte 0, hogy ebbe meghal, mégis bekövetkezett.

Ezekután én nem kockáztatok semmivel, mert lehet h te leszel az aki pont beleesik az 1 %-ba akinél a covid halálos lesz...

Nyilván ahová muszáj menni oda megy az ember (iskola stb.), de itt pont az a lényeg, hogy amit lehet, azt minimalizáljuk, és csak oda menjünk el ahova muszáj, 0-ra úgyse tudjuk lecsökkenteni a kontaktok számát és nem is kell, de ami nem létszükséglet azt le kell csökkenteni.

2020. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Koszonoma valaszokat. Ugy dontottunk, hogy nem talalkozunk veluk ket hetig.
2020. nov. 2. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!