Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cegléden a Hotel Aquarellben...

Cegléden a Hotel Aquarellben volt valaki kisgyerekkel? Várom a véleményeket róla, ha esetleg valaki ismeri. Más wellnesshotel is szóba, a lényeg, hogy ne legyen túl messze Bp-től (jan-februárban szeretnénk menni).

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi kb 2 éve voltunk. Nekünk nagyon tetszett, mennék bármikor újra, ha nem lenne olyan drága. (Akkor voltak a gyerekeink 2 és 4 évesek.) AMi még közel van az Ráckeve, Kék Duna Hotel. Ott is voltunk, nem rossz, de pl. a gyerekeknek csak egy picike játszósarok van pár játékkal. Cegléd nekem jobban tetszik, ha választanom kellene oda mennék kisgyerekkel.
2014. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A képeken tényleg nagyon jól néz ki! A wellness részlegen mennyire meleg a víz? Mert így télen nem lenne jó fázni :) Az ellátás-étkezés milyen? Láttam, nagyon jó kis játszószobájuk is van. Nálunk 5 éves a gyerkőc.
2014. dec. 27. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A vize kellemes (de melegnek nem mondható), mi ősszel voltunk, bent jó meleg van. A 2 éves fiam is jól bírta. Az étteremben nagyon nagy volt a választék, és minden finom volt. Ha tehetitek, inkább oda menjetek, mint Ráckevére.
2014. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor valószínűleg azt választjuk. Még Sümegen néztem a Hotel Kapitányt, de az elég messze van, meg Parádfürdőn az Erzsébet Parkhotelt, ott már voltunk, nagyon jó az is és az ára is elfogadható, és szintén nincs túl messze, csak egy kicsit tartok a Mátrától, mi van ha sok hó esik :)
2014. dec. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!