Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért visz be magával egy apa...

Miért visz be magával egy apa kisgyereket a férfi WC-be?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel kellemetlen helyzetbe hozza a bent lévőket és a gyereket is. Nem egyszer tapasztaltam, hogy még a lány gyereket is behozzák magukkal egyes férfiak. Szerintem ott semmi keresnivalója egy gyereknek.
2020. nov. 2. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Mert szerinted hova tegye, amíg wc-re megy? Egyedül nem hagyhatja kint.

Ugyanígy a nőibe se mehet be a kislánnyal.

2020. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Egy fiúnak szerintem pont igen. Ha megoldható a fiúk igenis az apjukkal menjenek, mikor épp ő is ott van, nemcsak anya. Ha meg kettesben van a lányával akkor mit csináljon vele? Adja be a zaciba addig?
2020. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Mert pisilni kell a gyereknek? Vagy csak neki, de nyilván nem hagyja idegen helyen magára. Én is vittem női wcbe a fiamat.
2020. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert egy kisgyereket egyedül hagyni hatalmas felelőtlenség, pláne ilyen tömeges helyeken. Amikor apa egyedül van a gyerekkel, választhat, hogy elviszi magával pisilni, vagy magára hagyja kint. Hidd el, senki nem akarja se a saját, se más micsodáját az ivadékának mutogatni :D
2020. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés már volt egyszer, nem mostanában, de ugyanez volt a téma.
2020. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Mit javasolsz hova tegye, hova vigye, amennyiben ketten vannak és egyiküknek pisilni kell?
2020. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Pisilni. Az anyukák is beviszik magukkal, nem értem, miben más a kettő
2020. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Pl nálunk mindig apa viszi pisilni a 4.5 éves lányunkat. Hogy miért? Mert 18kg,és nem bírom a wc felett tartani, míg pisil. Ő meg elbírja.

Természetesen ráültetni meg nem fogjuk sehol, csak otthon.

2020. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Az a nem normalis, h neked az jut eszedbe, hogy ez nem normalis. Beteg a vilag.
2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Te hatökör!

Mert a kisgyereknek is kell néha pisilnie!

Esetleg a 65 év felettieket, a színes bőrűeket, a kampós orrúakat, a Tiszántúlon lakókat ne tiltsuk ki a férfi WC-kből, hogy kedvedre vizelhess, nagyságos úr?????

2020. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!