Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiad mit/miket kap...

5 éves kisfiad mit/miket kap karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kinek mit kap az 5 eves (koruli) kisfia iden karacsonyra?


Akar szulotol, nagyszulotol.. minden valasz erdekel 🙂



2020. nov. 4. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Na ez engem is érdekel, mindig megkérdezzük, hogy minek örülne, most egyedül frizbi labdát szeretne...

Ő februárban lesz 5

2020. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Amit szeretne nagyon de nagyon nagy doboz lego. Azt, hogy milyen fajta a lego nem mondja sosem csak oriasi doboz legyen.

Tolunk rendorkapitanysagot kap, nagyszuloktol korhazat, keresztszuleitol meg bortonszigetet.

De o evkozben nagyon ritkan kap jatekot. Inkabb alkalmakra de akkor sokat, minosegit.

Konyveket, szinezoket tobbszor kap.

2020. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Olyan távirányítós autó amit tablettel lehet irányítani és veszi kamerával az útját,ezt tőlünk.

Akkor MP4 lejátszót, bűvészdobozt amit tudunk még hogy felírt a Jézuskának, többit még ötletelünk :)

2020. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legót... Meg is mondta, pontosan melyiket, a marvelesek közül választott.

Drónt szeretne még, de tudja, hogy ahhoz kicsi, majd ha "nagyfiú" lesz.

A Legón kívül valamivel szeretném meglepni, amit nem sejt előre, de még nem találtam ki, mi legyen az. Egy kisebb távirányítós autón gondolkodom, meg esetleg új könyvön, diafilmen, foglalkoztató füzeten, rajzeszközön. (Ezek lesznek a tippek a rokonságnak is egyben.) Társasjátékok, logikai játékok is jó ajándékok szerintem.

2020. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5,5 éves a lányom. Ő egy rendőrkamion legót szeretne 😃😃 De szerintem legókat fog kapni, mert imád építeni és leírás alapján nagyon ügyesen rak össze bármit.
2020. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mesekönyvet mindenképpen vennék neki, amiben nagy képek vannak, alatta kis szöveg, hogy amikor nem tudok éppen mesélni belőle, akkor is forgathassa, például állatosat, amiből megismerheti az állatokat, vagy vonatosat, ilyesmit, de normál mesekönyv is lehet, hogy ne a telefon legyen a kezükben.Vagy ha fiú, biztos örülne egy vonatnak, ami elemmel működik,és sínen megy a szoba közepén.
2020. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Diavetítős meséket:

[link]

2020. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy a János vitézt diafilmen:

[link]

2020. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!