Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kap karácsonyra 5éves fiatok?

Mit kap karácsonyra 5éves fiatok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az enyémnek szülinapja is van előtte, nem csak karácsonyi: gyerek Monopoly társas, könyvek, lego, még valami társast, kirakót.
2014. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az enyém 22-én született, így ő is több mindent kap. Legót, könyveket, matricás foglalkoztatót, társasjátékot, tűzoltóautót.
2014. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

enyém meg mikulási :D arra kap monopolyt, autópályát.

karácsonyt még nem tudom, jancsi és juliska társast kért, de nem találok sehol... apróságok lesznek, filc, ceruza, gyurma... a nagyot még tényleg nem tudom :)

2014. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaz már 5 és fél éves, Hot Wheels pályát, társasokat kap (monompoly junior, traff park) illetve Legot.
2014. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Traff parkos társast merre lehet kapni?
2014. dec. 4. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Az enyém éppen kukabúvár és transformers mániás, ezeket biztosan kap. Ezen kívül könyvet, apróságokat. Meg egy rajz és mágneses falitáblán gondolkodom, hátha megjön a kedve a rajzoláshoz.
2014. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem a társast:

[link]


Most ráadásul akciós is, láttam máshol 5990 körül van! Szerintem nagyon jó társas, mi már játszottunk vele, azért mertem megrendelni.

2014. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a Traffos nagyon megtetszett :) Transformers nálunk is kedvenc. Oviban ez tetszett meg nagyon: [link]
2014. dec. 4. 16:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Golyópályákról mi a véleményetek? Én még olyasmiben is gondolkodom.
2014. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma voltam az auchanban, pont néztem a traff társast, de egyszerűen nem tudom, hogy 4.000.- vagy 4.900.-

megéri ott is megnézni mielőtt megrendeled mert a postaköltség is dob rajta.


golyópályát 2 éves korában kapott, egyszerűt, nem szerette. néztem, hogy vannak mostanában nagyon nagyok is, azok biztos izgalmasabbak de enyém autómániás, így nyilván nálunk olyan kell ilyenből amin autók mennek, nem golyók :D

ha tied szeret barkácsolni (szerintem az összeépítés lehet játék már az 5 évesnek nem a golyó legurulása) akkor jó lehet az is :)


transzformerszt milyet vesztek??? tudtok linket küldeni?

2014. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!