Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta Covid-járvány van, nem...

Amióta Covid-járvány van, nem tehetek semmit, a gyerek 3 hete köhög. Hova vigyem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Járvány idején nem fogad a gyermekorvosunk köhögős, lázas, náthás se semmilyen légúti panaszos beteget.

Ez rendben is van, megértem, hiszen ez a szabály. De már három hete köhög a lányom, és a telefonban már a 3. receptet írja fel az e-rendszerbe, plusz egy vény nélküli szert is, de nem használnak, a pénzünk csak folyik el a gyógyszerekre, megnézni nem nézheti meg a kislányt. Ügyeleten se nézik meg. Mit tehetek? Hová forduljak? Nálatok is ilyen az eü ellátás?


2020. nov. 5. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy köhögés elhúzódhat három hétig. Nálunk legalábbis Covid nélkül is így szokott lenni.
2020. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Tüdő röntgen?
2020. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is telefonos rendeles van,70+ os doktorno..azt mondta is,hogy egeszsegesen,tunetmentesen akarja csak latni..szerencsere hatott a gyogyszer. De lehet h neked mar ki kene eroszakolni egy szemelyes vizitet. Harom het az mar jo sok....
2020. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó pofák amúgy a dokik.

Mindent értek, járvány van stb... De azért azt kijelenteni, hogy csak egészségesen akar 'beteget' látni, az durva.

Mondjuk törött lábbal nem a körzetit keresed fel.


Arról nem beszélve, hogy az őszi-téli időszakban mégis mire számítanak, milyen típusú betegségekre.

Komolyan, mintha az ember leprás lenne.

2020. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a lányom bölcsibe járt, hónapokig köhögött. Semmi más tünet nem volt, csak ez, de hasonlóan járt pár bölcsis társa is. Én is vittem orvoshoz, de hiába adtam olyan gyógyszert, amit már bevehetett ennyi idősen, nem hatott semmit. Végül az egyik anyuka mondta, hogy ő inhalátort használt a gyerekénél (van gyerek méretű kiszerelésben), és teljesen megszűnt a köhögése. Mi is próbáltuk volna, de a lányom megijedt tőle és nem nagyon akart együttműködni, aztán nem sokkal később magától elmúlt neki. Esetleg érdemes kipróbálni, hátha nálatok beválik.
2020. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem rosszabbodik, valószínű amúgy is valamilyen vírus, azzal meg túl sok semmit eddig sem csináltak. Legalábbis nálunk eddig is kb így volt a háziorvosi rendelés.

De ha rosszabbodik vagy új tünet jelenik meg, mindenképp erőszakolj ki vizsgálatot. Ha pl baci akkor antibiotikum kéne.

2020. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lanyunknak hasmenése volt és magas láza,a védőnő el beszéltem mert le kellett mondanom az időpontot nála,nekem ő azt mondta ha úgy látom akkor igenis erőltessem hogy nézze meg, mert Még kell nézniük ha a szülő úgy látja vagy ha ő nem akkor a kórházba be kell küldeni bennünket.Szoval legyél határozottabb hogy arra mit lép az orvos.
2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért is gáz mert asztmás voltam ennyi idősen kezdődött és félek. Persze lehet hogy csak elhúzódik a köhögés :/
2020. nov. 5. 13:27
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az èn lányom is beteg 2 hete de ő meg nem is kap semmit se.. de megse nézi.
2020. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
5ös! Az én lányom is! Fél évig köhögött a bölcsiben.
2020. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!