Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogom ezt kibírni? Mit...

Hogy fogom ezt kibírni? Mit csináljak? Nagyon kezd bedurvulni a járvány és veszélyeztetett vagyok. Ezért már nem nagyon merek közösségbe menni meg találkozgatni sem ismerősökkel. Végeláthatatlannak tűnik a járványhelyzet.

Figyelt kérdés
Egyedül lakom. Dolgozni járok, egyedül vagyok ott is az irodámban. Az ismerőseim sajnos nem vigyáznak rám. Őket nem érdekli a járvány ezért nem tartanak távolságot nem fognak a kedvemért maszkot venni. Így mióta bedurvult a napi betegszám már nem merem vállalni a kockázatát a programoknak. Munkahelyen kötelező a maszk így ott azért beszélek pár emberrel de ennyi. De ott is kevesebb lesz a kapcsolat egyre több embert küldenek home officeba. Mentálisan amúgy sem vagyok jól és jön a hideg, sötét tél. Nem tudom hogy fogom ezt kibírni. Sajnos még egy tüdőgyulladást már nem biztos, hogy túlélnék ezért nagyon nem akarom elkapni a covidot. Vírustagadók véleménye nem érdekel. Mindenki más jóindulatú tanácsát szívesen fogadnám.
2020. szept. 5. 15:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Egyél foghagymát akkor elkerülnek. Vagy vigyél magaddal egy kígyót. Biztos meglesz a távolság:)
2020. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Én is hasonló cipőben járok. Látva a sok járványtagadó idiótát, még jobban el vagyok keseredve. Én se nagyon járok már sehova.
2020. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Legjobb amit tehetsz, hogy otthon maradsz amíg csak tudsz. Aki ilyen felelőtlen veled, azzal nem szabad találkozni! Inkább a magány, mint a halál nem? Ha nem vagy allergiás az állatokra, én a helyedben vennék egy szobacicát! Társad lehetne! ;)

Munkahelyen tudsz biztonságosan dolgozni, ahogy írtad. Én azt az elvet követem, hogy festékes a kezem és amihez hozzáérek, az festékes lesz. Ha elkezded így nézni a dolgokat, pontosan látni fogod, hogy az arcodat hány helyen kented össze! Márpedig úgy a legkönnyebb elkapni ezt a nyavaját!

Szóval kitartás és egy kiscica ;) Sorozatot is tudsz nézni akár, könyvet olvasni! :)

2020. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

Mi az a vírustagadó?

Járványtagadók vannak, és ezek mind orvosok.

Ha megnézed az esetszámokat és a megbetegedések súlyosságát, messze az átlagos influenza alatt marad.

Ha egyedül dolgozol, egyedül laksz, nem is vagy súlyos beteg, akkor nincs mitől félned, eszel fokhagymát és nem mész programokra, az mért nem elég?

Mitől félsz?

2020. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Ne féljetek!


Én autoimmun beteg vagyok, taxizom egész évben, és mégsem kaptam el semmit.


Nyugi.

2020. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

Jaigen, még azt akartam elmondani, ez elmúlt 5 évben kétszer lettem beteg és mindkettő influenzaszezonban volt, és mindkettőt összefüggésbe tudom hozni azzal, hogy előtte menzán ettem, ahol hosszasan és sok ember közt közlekedett a tányér a már kiszedett étellel.

Szóval megelőzésképp ne egyél, ne igyál se utcán, se másutt, csak otthon.

2020. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
nem tagadjuk a vírust, a járványt tagadjuk. és hidd el, ez a stressz, amit magadnak okozol, károsabb az immunrendszeredre, mint ha valaki belelépne a másfél méteres teredbe maszk és fertőtlenítés nélkül
2020. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
800 ember nem hal meg naponta egy influenzában! Méghogy nem járvány?
2020. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%
hol hal meg 800 ember? a világon? a 8 milliárdból? azokra gondolsz, akik - szegények - már fél lábbal a sírban vannak? és ha kell, ha nem, rájuk sütik, hogy covidos volt?
2020. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Te nem olvastad, mi volt Olaszországba és Spanyolországba a tavasszal?! NAPI 1000-t is elérte a halottak száma! Nem volt halottaskocsi ami szállítsa az elhunytakat! Orvosok haltak meg sokan! Ez nem járvány?! Komolyan képes vagy ilyet mondani?! Attól még hogy rád nem veszélyes, másra igen! Legyen már benned ennyi felelősség!!
2020. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!