Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adventi kalendárium 5 éves...

Adventi kalendárium 5 éves kisfiú részére? (nem édességes)

Figyelt kérdés

Milyen adventi kalendáriumot érdemes venni 5 éves kisfiú számára?

Nem igazán eszünk édességet, ezért olyan fajtát nem szeretnék.


Tavaly vettünk egy legósat, de nem igazán tudta értékelni, (pedig nagyon nagy lego fan), mert jobbára kiegészítők voltak benne, amit önmagában nem tudott akkor ott épp használni és így nem volt túl értékes.

Várta mindig, hogy bontsunk, vajon mi lesz benne, de én úgy éreztem, hogy nagyobb volt a csalódás, mint az öröm.


Ti szoktatok venni ilyet? Van olyan, ami megéri?

Nézegettem a hotwheels naptárakat is, azt hiszem 8 db kisautót írt és a többi kiegészítő.


Nyilván tudom, hogy nem egy hú de nagy dolgok vannak ilyenekben, de jó lenne, ha nem csak egy kerítés elem... :D


Örülnék, ha meg tudnám lepni egy ilyennel, de nem szeretnék úgy járni, mint a tavalyival... lehet, hogy inkább el kellene engednem ezt...?


Legos, autós leginkább, ami szóba jöhet, de ha valakinek van ötlete szívesen meghallgatom!


Gondoltam arra is, hogy összeállítok egy egész naptárat én apróságokkal, de annyi ötletem meg nincs... :)


2020. nov. 13. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló okokból én ezt vettem:

[link]

Esetleg veszel egy lego készletet és belerakod egy zsebes adventi naptárba, valószínűleg kevésbé lesz gagyi, mint a készen kaphatóak.

2020. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban lehet kapni ilyen fiókosat, amit minden évben újra használhatsz, és bármit beletehetsz.


[link]

2020. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen zacskósat szerintem még kétbalkezesek is tudnak csinálni. :)

[link]

2020. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez pl. wcpapír tekercsből...


[link]

2020. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok!


Nem magára a naptár elkészítésére írtam, hogy nincs ötletem, hanem, hogy mit tehetnék bele. :)

2020. nov. 13. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs... :) Akkor picit félreértettem.


Mikkel szeret még játszani, ami belefér?

Matricák? Kis nyomdák?

Színes ceruza, zsírkréta, stb?

2020. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Itt egy csomó ötlet! :)


[link]


Ha nem esztek csokit-cukrot, lehet különféle kis magokat, aszalt gyümölcsöket is beletenni...

2020. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én matricát, pici színezőt, mesét és verset (nyomtatva), apróbb rajzeszközöket (radír, arany és ezüst ceruza), kevés édességet, felfűzhető gyöngyöket fogok bele tenni. A legót meg a játékokat karácsonyra kapja. Ráadásul ugye Mikulás is jön, szóval nem akarok túlzásokba esni.

Tavaly készítettem egy karton fenyőt, arra ragasztottunk minden nap egy csillagot, így karácsonyra "feldíszítettük". A csúcsdísz volt az utolsó, 24-én.

2020. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén én szövetböl készült adventi naptárat vetem lányomnak és én fogok tenni bele mindenfélét de az is csoki lesz szerintem.csak sokféle .
2020. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!