Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesnek játék a fürdőkádba?

5 évesnek játék a fürdőkádba?

Figyelt kérdés

Tudom tudom, elég h_lye kérdés, de már szét mennek az idegeim...

Nem akar fürdeni a fiam esténként, üvölt, hisztizik.. hiába mondom, hogy vigyen játékot, nem akar! Nem ér rá fürdeni....


Valakinek szokott még játszani ilyen idősen a kádban a gyerkőce? Kimondottan ilyen játékot keresek, hátha van még valami erre a korosztályra, ami érdekes lehet. Kisautót vinni nem opció......


2020. nov. 24. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a kérdésedet! Ha a gyerek nem szeret a kádban lenni, akkor ne akard rábeszélni. Vagy egész röviden fürdesd le, vagy ami még jobb, zuhanyozzon le max. 5 perc alatt, akkor legalább nem kínzoed ezzel (sem)
2020. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A játékhoz csak fantázia kell. Az én 5 évesem remekül elszerepjátékozik a bébijátékokkal is. Egyébként kosárjátek (célbadob), betű- és szám vízi matricák a kádra, vízi kréta, hajók...
2020. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém legózni szeret a kádban.
2020. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De tipikus, hogy nem akar bemenni, aztán nem akar kijönni :)
2020. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányom teát "főz" üres babafürdetős flakonokba, meg játék edényekbe,van bent homokozójáték is, pl fagyitölcsér. Habbal tök jó fagyi lesz belőle :).
2020. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fürdőgolyó, fürdőcsillag, van vulkánba, vízszínezőbe, pattogósba, konfettisbe..

Hétköznap zuhanyzik, de hétvégén használjuk ezeket, alig várja hogy fürödhessen ilyenkor. Dm-be meg Müllerbe tök jók vannak.

2020. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem bármilyen játékot veszel, max 3 napig lesz hatásos.

Mi zuhanyozni szoktuk a fiunkat, csak akkor kádazik, ha van kedve (és az időbe is belefér). Ő sem szeret elindulni fürödni, de megtanulta, hogy kell.

2020. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!