Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte 2évesetek az...

Hogy viselte 2évesetek az ágy/szoba váltást?

Figyelt kérdés
enyém mindig is jól aludt, 1 éve altatás nélkül. De persze van,hogy énekel,beszélget a plüssökkel a kiságyban de hamar elalszik magától. Most kap új ágyat,leesésgátlós,de egyedül le tud majd jönni róla. És ettől nagyom félek,h vándorolni fog. Az ajtókat már régen feléri,csukott ajtót simán kinyit, rázárni nem fogom. De az altatásra se szeretném vissza szoktatni. De félek ha nem alszik el egyből akkor lemászik,játszik,kijön stb. Nálatok hogy alakult?

2020. okt. 31. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán megmaradt a helyén
2020. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

2 és fél éves a lányunk. Szülinapjára kapott leesésgátlós ágyat.

Van hogy forog,kiszáll,mászkál,visszabújik,nem ez a plüss kell,jaj nem adtam puszit a tesónak stb stb.

De ahogy elfárad egy idő után az ágyában motoszkál aztán elalszik.

A lényeg sztem hogy ne idegeskedéssel,veszekedve küld vissza az ágyába ilyenkor.

Én miután befektetem akkor a konyhában pakolok takarítok vagy eszem,figyelem hogy jön megy mindig dumál,és mondom neki hogy ha megvan amit Akartál bújj vissza.

2020. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan így alakult, èlvezte, hogy felkelhet ès kijöhet magàtól ha akar jó nagy nevetèsek közepette. Ez miatt az elejèn csúsztak is az alvàsok, de szerencsère ez hamar varàzsàt vesztette, pàr hètig tartott csak. Azota màr csak hajnalba, reggel jön àt hozzànk a hàlóba.
2020. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!