Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nappal ugrál egy gyerek az...

Ha nappal ugrál egy gyerek az otthonában, az nagyon zavaró egy szomszédnak?

Figyelt kérdés

Nem túl korán és este 8 után már tuti nem.


Ezen kívül van, hogy leejt valamit.



2020. dec. 1. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha otthon van akkor biztosan nem a legkellemesebb hogy ugrálnak feletted, főleg ha esetleg dolgozok is. De ilyen társasházban élni, ezt el kell fogadnia annak, aki odaköltözik. Nem lehet lekötözni a gyereket, szüksége van az ugrálásra. Ha este tényleg nem ugrál, akkor bár nem örülnék, de elfogadnám ha én lennék a szomszéd.
2020. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Baromira zavaro, igen, mi itthonrol dolgozunk, felettunk 2 kisgyerek. Meg egyik sem jar kozossegbe, legalabbis a hangokbol nekem ugy tunik, hogy allandoan otthon vannak. Viszont en nem piszkalom emiatt a szomszedot, elfogadom, hogy ezzel jar a tarsashazi let, ez van. Ha nem otthonrol dolgoznek, nem zavarna, de igy ugye eleg necces, de mindegy :) Nekunk is lesz majd babank, biztos, hogy hasonloan jo lesz majd a szomszednak is, de egy gyereket nem lehet kikapcsolni, es inkabb ez, mint egy allandoan uvoltozo es bulizo szomszed (ehhez is volt szerencsenk).
2020. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha tudja, hogy gyerekugrálás, akkor nem, én attól vagyok kiakadva, amikor valami rejtélyes zaj jön, amit nem bírok beazonosítani. Nem félek tőle, vagy ilyesmi, csak zavar, hogy nem tudom, mi az :D amióta a huppogó hangról kiderült, hogy a szomszéd kondigépe, az nem zavar, de van egy hang, amit 10 éve nem tudok, mi a franc, ilyen műanyagzörgés-szerű, de semmi olyasmire nem hasonlít, amiben tényleg zörgő műanyag lehet...
2020. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavaró. Főleg, ha dolgozni próbálna a szomszéd. Pláne ezeknél a mai társasházaknál. Szinte papírból van a fal: azt is tisztán lehet hallani, ha normál hangon beszél a szomszéd.
2020. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, zavaró. De hat ez ilyen. Most nyilván ne bent tomboltasd a lakásban mert az tirpaksag. Ha nem bír magával, menjetek ki. De most az hogy normál keretek között olyan dolgokat csinál, amit egy gyerek szokott az az ez van kategória.
2020. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Zavarónak zavaró lehet, de akinek teljes csend kell az költözzön házba, tanyára, erdő közepére.


Engem a belvárosban pl zavart a forgalom zaja. Nem is lakok már belvárosban.

Amikor még otthon éltem, ugatókórus volt az utcába, amibe persze a mi kutyánk is aktívan beszállt. Valaki feltétlen szükségét érezte, hogy elkezdje megmérgezni a kutyákat parizerbe tekert méreggel.

Máshol bulizó fiatalok, vagy valaki aki simán egész nap hangosan hallgat zenét, itt lakik most szemben egy koma akinek valami régi klasszikusan szép chopperje van, és hajnali 6kor indul útnak.


El kell viselni a körülöttünk lévő embereket, alkalmazkodni, ha meg nagyon zavar valakit valami, akkor a maga szintjén (tehát nem kutyákat mérgezve) tennu ellene pl szigetelni, füldugót hasznalni éjszaka, munka közben is lehet egyébként, ha szabalytsértenek akkor meg szólni.

2020. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én laktam picivel több, mint fél évet lakóparkban.

Engem nem zavart egyáltalán. Napközben rendszeresen szaladgált felettünk 2 kisgyerek. Eleinte furcsa volt(akkor sem mondhatnám, hogy zavart), később már szinte észre sem vettem.

23/N

2020. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ha nem éjszaka történik vagy kora hajnalban, akkor azért nem a világ vége. Engem az bánt, hogy úgy beszélt, mintha én kifejezetten az ő bosszantására biztatnám a gyerekeimet. Pedig sosem jutna eszembe szándékosan ártani bárkinek is.
2020. dec. 1. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ha kifejezetten ugrál, akkor rászólok. Nagyon rendes az alsó szomszédunk, de azért ne ugráljon felette a gyerekem.

Ha szaladva megy egyik szobából a másikba, azért nem szólok neki, de ha folyamatosan futkározna, azt sem engedem.

2020. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondolom titeket se zavar ha a gyerek alvásidejében hallgatja valaki hangosan a zenét vagy fúr-farag igaz?:-)
2020. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!