Mit adjak reggelre?

Figyelt kérdés

Mar foggalmam sincs mit adjak reggelre neki,unalmasak mar ezek a variaciok :tejbegriz,rantotta,szendvicsek,kakao,madartej,kakaos csiga,sajtos pogacsa,kefir kiflivel,sajt,zoldsegek kozul csak a paradicsomot eszi most mar meg.

Ti mit szoktatok adni?

( 3 eves lesz)


2020. dec. 1. 20:03
1 2
 11/16 Derjaderja ***** válasza:
68%

8. Én is az inzulinrezisztencia miatt kerülöm. Jó ez a felnőttem és semmi bajom, én 34 évesen lettem gdm-es, nyilván nem véletlenül.

Ettől függetlenül a tönköly illetve zabliszttel készült cuccok nem rosszak még akkor se, ha vmi édes is kerül rá.

2020. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Derjaderja ***** válasza:
0%
Viszont a gyümölcs az édességnek számít szénhidrátanyagcsere szempontjából, jó hogy vitamin meg sok jó is van benne, de számolni édességnként kell vele.
2020. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szafi free zabpudingporból csinálom, mi nagyon szeretjük.
2020. dec. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom kiprobaljuk ezt a Szafi free zabpudingot.Csak online lehet vasarolni?
2020. dec. 2. 14:26
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bioboltokban is szokott lenni.
2020. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk első a kakaó mind a kettőnél, rá egy órára esznek, mivel a kenyeret nem csípik így felvágott magában paprikával paradicsommal vagy tojásrántotta
2020. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!