Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom ma reggelre...

3 éves lányom ma reggelre náthás lett, és elég gyenge, fekszik de még nem lázas, nem köhög. Adjak neki valami szirupot, Panadolt pl. vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem lázas ne adj neki lázcsillapítót!

c vitamin, vagy valami multivitamin. Mézes citromos tea.

2012. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha lázas is volna a nurofen jobb ilyenkor, de az is csak 38 fok felett,

igen citromos mézes tea,!

de én a multivitamint nem javaslom, mert azok a megfázást még jobban előhozzák, csakis sima cebion cseppet ajánlanék megfázásos időszakra,


2 gyerekes anyuka

2012. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak 38,5 fok-nál adok neki bármilyen szirupot. Alap étel viszont a mézes-citromos tea mellett a fokhagymakrémleves, rengeteg fokhagymával és vöröshagymával. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2012. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Panadol az lázcsillapító, most teljesen fölösleges adni. Én akkor csillapítok lázat, ha látom, hogy határozottan elindult fölfelé, 2 évesemnél ha 38-at, majd mondjuk 38,3-at mérek, 4 éves bátyáján csak 8,5 fölött.
2012. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lázcsillapítót még nem adnék.

Hársfa teát citrommal, mézzel, esetleg virágport.

2012. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!