Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves ikrekről van szó....

2,5 éves ikrekről van szó. Mind a kettő szépen belepisil a bilibe. Az egyik pelenkája reggelre viszont már napok óta teljesen száraz. Adjak rá szerintetek pelenkát éjjelre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap vetem le kisfiamról a pelust, mert már 2 hete száraz pelussal ébredt. Megbeszéltük, hogy nem baj ha bepisil, de szóljon. 2x be is pisilt a drágám, és szólt is:-) Nem szidtam meg érte, semmi ilyesmi. Bár tegnap este lefekvés előtt 1 órával megivott 2,5 dl tejet is. Ma éjjelre kíváncsi leszek, utoljára 6 fele ivott egy pohár vizet. Vacsira tejberizs volt (mi hígabban szeretjük), tehát azzal is jutott folyadékhoz. Én inkább mosok, de már nem adom rá vissza. Mondta is, hogy kényelmes pelus nélkül aludni:-)
2012. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nalunk is. Az en fiam is 2,5 eves es mar napok ota szaraz pelussal ebred.

En szerintem varok meg 1 hetet es ha addig is szarazon veszem le rola a pelust akkor nem adok ra pelust ejszakara :)

2012. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!