Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Segítség? Hotwheels...

Anyukák! Segítség? Hotwheels city pálya karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ötéves kisfiam kinézett magának egy ilyen Hot wheels pályát, folyton ezt emlegeti, hogy neki olyat hozzon a Jézuska és milyen jó lesz az autóihoz.


Sok ilyen autója van, tény, de pálya nélkül.

Volt vonatpálya, de kb 3 éves korában lecsengett az érdeklődés iránta...


Mit tud ez a pálya? Megéri, vagy csak egy kacat ami 2 percig érdekes?

Akinek van otthon... szereti a gyerek? Milyet vettetek?

Néztem a Tescoban... tök sok féle van, hát nem tudom....


2020. dec. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik pálya más. Az nagyon praktikus, hogy összeépíthető, úgyhogy nálunk rendszeresen a ház nagy része bevan építve, mert rengeteget szeretünk van. Szerintem az elején érdemes egy olcsóbbat venni, azután ha beválik, akkor lehet többet is venni. Nekünk nagyon megérte, mert rengeteget játszanak vele a gyerekeim, de van olyan ismerősöm, akinek a gyerekei nagyon régóta szerettek volna egy pályát, kaptak, de utána nem érdekelte őket.
2020. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én kisfiam nézte volna ki, megkapná. Hogy játszik-e vele, tényleg lutri, de ha ennyit mondogatja, aztán nem kapja meg karácsonyra, az szerintem rossz érzés neki.

Vagy ha semmiképpen nem akarod megvenni, akkor finoman jelezd neki, hogy ezt semmiképp nem hozza a Jézuska, mert...

2020. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megvenném neki, csak nem tudom milyet.. én nem láttam, amit ő kinézett, hiába kérdezgettem... “Jézuska tudja” volt a válasz.. bumm!:)


#1. Akkor mindegyik fajta kompatibilis? Ez még jó is lehet, ha bejön és tudjuk bővíteni, újítani.


Esetleg tudnátok linkelni, lehet komolyabb is?

2020. dec. 8. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kompatibilisek egymással.😊


[link]


[link]

2020. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!