Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús anyukák segítségét...

Fiús anyukák segítségét kérném! Közel 4 éves gyereknek milyen autópályát vennétek?

Figyelt kérdés
Tetszenek neki a Hot wheels pályák, de már mutatott verdásat is reklámújságban. Akiknek van valamilyen, javasolna olyat , ami jó minőségű? Sok HW autója van, ezért hajlanék afelé, de milyet válasszunk, sokféle van! Ezekben van egy kilövő, és attól tud száguldani az autó? Bármilyen hw autó jó hozzájuk? Azt tudom, hogy falra szerelhetőt nem szeretnék, mert annyi hely nincs!

2013. dec. 4. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én fiam 3,5 éves múlt. Mivel nagyon mutatósak ezek az autópályák a reklámban, így ő is kikönyörgött egyet. Verdásat vettünk, az a jelenlegi kedvence. Megbántam, mert nem játszik vele. Összerakatja, pár percig pakolgatja az autókat rajta, kicsit nézi, aztán ott hagyja. Este szétszedjük, a darabjait nehéz eltenni úgy, hogy ne tűnjenek el részek:(

Amivel nagyon sokat játszik, az a fa autópálya, amikhez fa autók, hidak vannak. Bárhol hozzá fér egy ilyenhez, játszóházban vagy oviban, megrohamozza és órákig elvan. Ilyet kellett volna vennem inkább, de talán Karira megkapja:)

2013. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok, az én kisfiam is 3,5 éves. Tavaly kapott karácsonyra autópályát (akciósan valami 15 eFt volt)- nem az a silányabb minőségű műanyag.

Bevallom, nem nagyon játszik vele most sem.

Inkább fa vonatsíneket vagy legot 8abból is van vonatos- pályás szett) vagy thomas szettet vegyél neki, nálunk évek óta csak ezek mennek minden mennyiségben.


A HW családból kaptunk a férjem külföldi rokonaitól egy nagoyn jó, kis koferré összecsukható cápás pályát- ez az egy, amit szeret- a többit, amit elemenként kell összerakosgatni,azt nem nagyon- a vonatot jobban.


A HW pályákhoz bármilyen HW autó jó (nálunk is elmegy ezen a kis pályán pl. a HW mikrobusz is, nemcsak a versenyautók)

Szép napot.

2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Megnézem ezt a cápás valamit! De várok még tippeket!
2013. dec. 4. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:

enyém 4 éves és kiállítást nyithatnánk autópályákból :S

neki nagy kedvencei, HW pont nincs még, de karácsonyra azt kap, az is cápás, nem tudom, hogy ez az e amit írt valaki fentebb, amit ő kért abban a cápa néha becsukja a száját és elakad az autó ha pont ott van :)

igazából én egyiket sem ajánlom :D

van olyan amit be kell kapcsolni és mennek az autók benne körbe-körbe. néha 1-1 kiesik (8 autó van benne) azt visszateszi és tovább nézheti :S

értelmetlen, mondjuk havi 1x pár napra összetesszük és imádja...

van egy F1-es pálya, tudod aminél nyomni kell a gombot és mennek körbe a versenyautók. ezt ketten kell játszani és lehet versenyezni, bár ez is hülyeség mert csak tövig kell nyomni és ugyanúgy mennek az autók...

ezzel apával szoktak játszani én hülyeségnek tartom, de ők szeretik :S


van buragó kilövős pályánk, azt asztalra/ szekrényre kell szerelni, onnan kell a műanyag sávon leküldeni az autót, átfordul és elrepül.

ezzel szokta a legtöbbet játszani, mind a 150 autóját kipróbálja, hogy átpördül-e, és melyik repül messzebbre

[link]


az ilyen.


van sima weder pálya is, én azt szeretem a legjobban. egyedül megépíti ahogy akarja, van hozzá parkolóházunk, autómosónk, mit tudom én mik, nem túl drága, lehet bővítgetni, mondjuk addig tart a játék míg felépíti és megy egy-két kört, mert nem elemes.

de mondjuk 4 évesnek már nem hiszem, hogy megvenném.


[link]


van sima motorkilövőnk, azt imádta, de az meg hamar elromlott


[link]


4 évesnek én már csak olyat vennék ami bővíthető és úgy is van értelme. tehát mondjuk egy HW alappályát.


mi a carrerára esküszünk, apának gyerekkoráról maradt ez a márka, de amit eddig vettünk is bírja, ezekkel soha semmi baj nem volt.

van egy olyan pályája amit kis kiszerelésekben is lehet kapni, használtan is sokan árulnak, több kiegészítője van, most ezt kezdjük majd el gyűjteni, de majd a névnapjakor:


[link]


ez már szerintem nagyobbaknak való, nem az a játék benne, hogy megy magától körbe körbe és nem is olyan könnyű összepattintani mint a wedert, tehát oda kell figyelnie hozzá :)


bocs, hogy regényt írtam :S

2013. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi ha mar valaki ezt ajanlotta de melohelyrol irok es nincs idom vegigolvasni a valaszokat.

Kisfiam februarban lesz 4 eves. A hot wheels-nek van elemes autopalyaja. A kisfiameba 4db. elem kell es nagyon klasz. "Hot wheels 10 az 1 super set" autopalyanak hivjak es 10 fele keppen lehet osszeepiteni. Meg valamikor a tavasszal kapta es szeret vele jatszani. rendszeresen elokerul es mas kisgyerekek is szeretik.


Igaz angolul vannak a videok de ha gondolod itt megnezheted:


http://www.youtube.com/watch?v=CRy7V8GnsnU


A masik ami nallunk nagy kedvenc az a scaletrix kezdo szett (scaletrix start). Ezt a kisfiam az ocsemtol orokolte az iden osszel es mar nagyon jol jatszik vele. Megszokta, hogy finomabban kell nyomni a gombokat a kanyarba. :) Foleg a ferjemmel versenyzenek sokat. Amugy 5 eves kortol ajanlott de nallunk ez nem okozott gondot:


http://www.youtube.com/watch?v=uxTyc5SNUMI

2013. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

amit a 4.-ik linkelt elsőnek hasonló nekünk is van és nállunk is úgy van hogy mind a 150 autóját kipróbálja melyik megy le gyorsabban melyik repül nagyobbat a pálya végére teszünk egy cipősdobozt mondjuk és az is feladat hogy az autók belerepüljenek!Ez teljesen noname márka tavaly karira kapta tescoba 2 e ft volt!Nagy kedvenc!

Amit az utolsó linkelt elsőnek hasonló van nekünk is az is nagyon jó,hurkos,kanyargós stb!

Flexibilisünk is van az is szereti!

Mi most ilyet vettünk neki karácsonyra:

http://www.youtube.com/watch?v=AbBJaSar3EE

http://www.youtube.com/watch?v=3el6PEDVNg8

2013. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A válaszokból adódóan lehet, hogy mi le vagyunk maradva, a fiam most múlt 4 éves, de neki még nincsenek ilyen autópályái... Nála a sima ikeás fa vonatsín a nyerő, és minden amiből garázst lehet építeni (fa kocka, papírtégla, leporelló könyvek stb). Így mivel már nem tudunk mihez nyúlni, most karácsonyra emeletes parkolóházat kap lifttel, kis pályával, amire már a rendes "nagyfiús" mathbox autókat tudja használni. Wader pályája van, de már a mamiéknál, mert mindig csak mi raktuk össze, pár percet játszott vele aztán megunta. Nem mellesleg már a hugi szedné szét egyből, ahogy azt a vonattal is teszi :(

A HW-hez és még "kicsinek" tartom, meg az olyan reklámjáték, bár tény, hogy még nem láttam élőben gyereket vele játszani.

Néztük még a távirányítós autóverseny pályát, az auchanban volt 3000-ért, gondoltuk kipróbálásra meg szétcincálásra jó lesz, de már nem maradt rá "jézuskajelölt", ezért az most elmarad.... Bocs, hogy ha nem tudtam segíteni, de én még HW kilövőt nem vennék. De lehet, hogy azért, mert egy nyugodt fiam van, ha a lányom természete lenne, akkor már neki is rég lenne :)

2013. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk hot wheels pályák a nyerök ,igaz az én fiam 10 éves tavaly kapott egyet, és idén is kap majd olyat mert azt szeretet volna .
2013. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de ő csak 8-9 évesen szeretett volna először hot wheels pályát.
2013. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Találtam egy hasomlót amiről írtam,hogy szinte minden nap a 150 autóját legurigatja rajta!1 éve 2,5 évesen kapta,nagyon nagy kedvenc szinte minden nap játszik vele mert nekünk is fel van szerelve mint a képen csak nem ajtóra hanem szekrényre!

2013. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!