Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig normális...

Hány éves korig normális együtt fürdetni egy fiú és egy lány testvért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Amíg az egyiknek kényelmetlen lesz.
2020. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99%
Amíg nekik nem gond fogjak jelezni ha zavarja őket.
2020. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az öcsémmel nagyon közeli kapcsolatban vagyok. Csak 14 hónap van közöttünk. 8 éves voltam, amikor el kezdtem lent szőrösödni és egy kicsit szégyellős lettem. Szerintem kb addig fürödtünk együtt, de pl ha van rajtunk fehér nemű, akkor most is simán át öltözünk egymás előtt.
2020. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Az első kettő megírta. Hozzáteszem: kultúra függő is, Japánban például bevett szokás, hogy apjukkal IS együtt fürdenek a gyerekekek tíz éves koruki. Nyilván akkor már tök mindegy, melyik milyen nemű. Ott ritka az a gyermek, amelyiknek ez furcsa volna attól fiatalabb életszakaszban (a világon Japán az élmezőnybe tartozik a nemi felvilágosítás terén, ráadásul ott áltlaában nincs prüdéria, inkább csak kamaszkorban jelenik meg némi testi szégyenérzet).


Ezen kívül javaslom a kereső használatát, számtalanszor megkérezték már ezt a gyakorikérdéseken.

2020. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 9 fiam 6 és még mindig imádni együtt fürizni, játszani. Majd a lány jelezni fogja ha kinos lesz már neki.. ja és emelett nagyon sokszor együtt is alszanak. Nagyon jó tesók ;)
2020. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!