Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Történhet bármi baj?

Történhet bármi baj?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5éves.Igyekszem védeni,hogy ne üsse be a fejét de hát nem mindig sikerül koppant is egy párszor már 2x voltunk is ügyeleten!1x pici volt és ajtó keretbe ütötte be 2x a lépcső vas szerkezetébe akkor vérzett is!

Mai nap kicsit nyűgös és egy órája mikor épp pelenkát akartam cserélni(ellenkezett) ahogy megfogtam leakart feküdni a földre persze szerencsétlenül érkezett mert kb.20cm magasból hátraesett és beütötte a csempébe a fejét és koppant🥺 Sírt szegénykém nagyon.


ápr. 26. 10:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát téged is nagyon szerethetnek az ügyeleten!

20 cm magadság???!!!

Te tényleg nem vagy 100as.

Semmi baja nem lesz.

Ha egy esés után eszméletlen,aluszekony vagy hány akkor kell ügyeletre vinn.

Egyébkent meg ajánlanék egy jó gyerek elsősegély tanfolyamot hogy felkészülj a jövőre ha már eddig nem sikerült

ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi tünet nincs, felesleges ügyeletre vinni, figyelni kell. Ennyi idősen a lányom a mászókáról esett le fejre. Sírt, de utána ugyanúgy játszott tovább.
ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehet sokan bántónak vagy sértőnek vennék ahogy írtál,de én nem fogom!Tény sokszor túl aggódom és azt is tudom nem szabad!És köszönöm,hogy írtál még ha úgy gondolod nem vagyok 100-as!
ápr. 26. 11:04
 4/25 A kérdező kommentje:

2

Köszönöm szépen ☺️

ápr. 26. 11:04
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja ennyitől, de lenne megoldás, ha mondjuk szőnyegen pelenkáznád? Nekem is volt, hogy ellenkezett, de ott nem tudja annyira beverni a fejét
ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jajj nem ott pelenkázom,csak nem akarta,hogy tisztába tegyem és szaladt előlem és mikor megfogtam pont a konyhában voltunk. És köszönöm ☺️
ápr. 26. 11:20
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelni kell ha beüti, nem kell mindig ügyeletre menni. Ha baj van észre fogod venni. Keményebb a fejük, mint gondolnád.😄
ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Töltsd le a Gyermek Elsősegély applikációt, hasznos lehet hogy mikor kell orvoshoz fordulni.
ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

2x néztem meg, hogy tényleg 2,5 ÉVES a gyereked, és nem hetes vagy hónapos...

Leírom neked, hogy doki nekem mit mondott, kb szó szerint:

Rugalmasak ezek a gyerekek, ne aggódjon, figyelni kell, ha aluszékony, vagy hány, akkor kórház, egyéb esetben bent is csak megfigyelnének, csak még a gyerek is idegesebb lenne a kórház miatt.


Mondta ezt egy akkora kékükő-lila puklira az 1 évesemen, hogy én meg a paramami ellentéte vagyok, de még én is megijedtem tőle.

Nyugi, 2 gyerek után tényleg csak megerősíteni tudom, rugalmasak ezek a gyerekek. Le és el fognak még esni ezerszer, ha nem többször, és magasabbról is, nem kell annyira védeni őket, mert az esésből tanulnak a legjobban.

ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is 2,5 éves. Be szokta persze ütni ő is a fejét. yankor utána figyelem, hogy nem aluszekonyabb, pupillaja rendesen működik-e. Ha nincs semmi szokatlan, akkor ne aggódj :)
ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!