Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen karácsonyfátok lesz...

Milyen karácsonyfátok lesz idé? Vagy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Megtervezet szín összellítású, mintha egy kirakatból lenne vagy ilyen vegyes régi új díszek, több féle színű?
2020. dec. 14. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Piros-fehér, messziről kifejezetten megtervezettnek tűnik. A díszek azonban: maci, angyalka, vonat, szív, csillag, mókus, alma, hintaló és hasonló huncutságok. Imádom, szerintem ez a legszebb fánk eddig. Plafonig érő, 220 cm-es realisztikus műfenyő. És egyelőre sem a gyerekek, sem a macska nem bántották. 🥰
2020. dec. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi pont a héten vettük meg a fenyőt. Olyan, mint tavaly: 1,5 m magas, sűrű, tömött.

A díszekkel az a helyzet, hogy tavaly előttig azt raktuk a karácsonyfára ami volt, de aztán tavaly karácsony előtt kézbe vettem a dolgot és kidobtam a koncepcióba nem illő díszeket. Tavaly már csak ezüst (fehér, natúr), arany és piros díszek voltak rajta, a szaloncukor is fehér/ezüst papíros volt. Idén ugyanezek lesznek rajta, csak keresztanyámmal horgoltattam ilyen kicsi hópelyheket meg még több piros gömböt vettem. Már alig várom, hogy feldíszíthessem!

2020. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Régi díszek + minden évben veszünk egy nagyobb csomag egyszerű gömböt (minden évben más színűt) + a gyerekek választhatnak fejenként egy különlegesebb díszet. Egyébként hat gyerekes család vagyunk, így elég sok különlegesebb díszünk van. Ráadásul a nagyszülők is gyakran hoznak. A különlegesebb díszeknek mindig helyet csinálunk a fán, a gömbösökből pedig megpróbálunk annyit felrakni amennyi elfér.
2020. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
240 cm-es 3d-s műfenyőt vettünk. Rose gold, arany, fehér díszek lesznek rajta. A rose gold természetesen új, de lesz rajta régi üveg gömb és horgolt díszek is. Többnyire gömbök, de van néhány cuki dísz is, mint balerína, szív, mikulás virág, fánk.
2020. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!