Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mekkora szokott lenni a...

Mekkora szokott lenni a karácsonyfátok? És mennyi díszt tesztek rá?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
170 cm, műfenyő, asztalon szokott állni (kis alacsony dohányzón), így a csúcsdísszel együtt plafonig ér. Sok díszt teszünk rá, régi üvegdíszeket is anyu gyerekkorából, és újakat is veszek minden évben a gyerkőceimmel rá. Eddig meleg arany égősor volt, idén színes led gömbök lesznek fent égősor gyanánt, hogy minél színesebb legyen mert kisbaba lánykám imádja a minél színesebben világító dolgokat :)
2017. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2m-es nordmann fenyőt szoktunk venni. Sok díszt rakok rá mindig. Gömbök, gyöngysor, angyalka, csillag, hópehely, sok féle forma. Idén ezüst-fehér-rózsaszín díszek lesznek rajta, meleg fehér égősorral.

Az ezüst díszek régóta megvannak, két doboz fehéret és 4 doboz rózsaszínt vettem mellé, de ha még valahol látok, akkor veszek.

2017. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, hogyhogy meleg fehéret teszel? Az ezüsthöz hideget szoktak. Persze így is szép, csak meglepő :)
2017. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a hideg fehér, ennyi.
2017. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szobámba vettem egy 180cm es műfenyőt, mindenfajta alakú színű dísz van rajta rózsaszín és kék égősorral :D imádom a színes cuccokat , fákat, díszeket :DD angyal, fenyőfa, hópehely, szarvas, gömb stb :)))
2017. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
180-200 cm-es kivágott fenyő lesz az idei karácsonyfánk. Rengeteg díszt teszek rá minden évben, fér rá és nekünk így szép. 1.5 éves a kisfiam így tavaly is és idén is a színest részesítem előnyben. Amiket teszek rá: színes ledsor, gömbök, angyalkák, csillagok, hópelyhek, szalmafigurák, egyedi üvegdíszek. Vagyis minden ami az évek alatt összegyűlt. A mi gyerekkorunkból megmaradt díszekből is kerül a fára. Ha nem felejtem el majd töltök fel egy képet.
2017. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Plafonig érő hosszútüskés karácsonyfánk van szinte minden évben, szaloncukrot és színes gömbdíszeket teszünk rá, fényfüzért, ezüst boát, illetve tesóimmal régebben készített karácsonyfadíszeket (ezekből az évek múltán egyre kevesebbet)
2017. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
180 cm, nekünk műfenyőnk van. Tele szoktam rakni és gyönyörű. Lila-arany, csillog-villog.
2017. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1,5 méteres Normand duci kerek gyönyörűség. :)

Évről évre más és más díszeket használunk. Mindenféle helyekről lettek beszerezve gyönyörűbbnél gyönyörűbb díszek (pl Harrodsból is) ;)

Mind nagyon szép. Ezért mindig kitaláljuk milyen legyen a színvilág. De az égősor szigorúan sárga melegfényű. ❤

2017. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!